Filmy VODNewsOnetVoD

Ruszył cykl dokumentalny „Swoją drogą” w Onet VOD

Serwis VOD.pl udostępnił już dwa odcinki cyklu „Swoją drogą”. W krótkich filmach zobaczymy m.in.  Adama Kownackiego, Szepana Twardocha czy Macieja Rutkowskiego.

„Historia każdego człowieka może być opowiedziana w różny sposób”. To domena krótkich filmów dokumentalnych zrealizowanych w cyklu „Swoją drogą”. Projekt stworzono na potrzeby promocji marki napoju alkoholowego Łomża. W materiałach zobaczymy m.in. Adama Kownackiego, Szczepana Twardocha, Macieja Rutkowskiego oraz Krzysztofa Materna.

„Swoją drogą” nowym cyklem dokumentalnym Onetu. Odcinki już dostępne w serwisie VOD.pl

Bohaterami dokumentów będą ludzie, którzy odnieśli sukcesy w różnych dziedzinach, na różnych poziomach. Ich wybory drogi życiowej były często zaskakujące i nieoczywiste. Przedstawimy ludzi pełnych pasji, marzeń podążający swoją drogą w wyznaczonym przez siebie kierunku – znany sportowiec, tancerka, podróżniczka oraz inne fascynujące osoby. Dowiemy się, jak wygląda ich obecne życie, jak doszli do swoich sukcesów, a przede wszystkim dowiemy się, dlaczego nie ma rzeczy niemożliwych. Przez wszystkie te historie przeprowadzą nas utalentowani polscy reżyserzy – którzy w swój autorski sposób wciągnął nas w podróż drogą bohaterów.

W cyklu zobaczymy znane postacie: Adam Kownacki, Szczepan Twardoch, Maciej Rutkowski oraz Krzysztof Materna

„Swoją Drogą” to seria filmów dokumentalnych o osobach, które za sprawą swoich umiejętności dały się poznać szerokiej publiczności. Zobaczymy najlepszego polskiego boksera wagi ciężkiej Adama Kownackiego. W drugim odcinku wystąpił pisarz Szczepan Twardoch. Jego pierwsza książka jest teraz podstawą do scenariuszu serialu Canal+. W serii wystąpi także wicemistrz Świata w windsurfingu Maciej Rutkowski. Nie zabraknie także duszy artystycznej, w jednym z odcinku wystąpi Krzysztof Materna.

W parze z nimi zostaną przedstawione osoby znane znacznie węższemu gronu, ale których historie są równie ważne w przekazie filmu. Celem serii dokumentów jest kreowanie pozytywnych postaw ludzkich, takich jak bycie wiernym swoim wartościom. A także kierowanie się pasją w życiu i podążanie swoją drogą. Na historie bohaterów będzie można spojrzeć dodatkowo okiem znakomitych polskich reżyserów znanych nie tylko z form dokumentalnych, ale również filmów fabularnych czy reklamowych.

Nowe odcinki w każdy wtorek o godz. 20:00 w na platformie Onetu VOD.pl

Za kamera stanęli Grzegorz Jankowski, nominowana do Oskara Aneta Kopacz, duet reżyserski Jakubowska-Gronowski oraz Michał Materna. Twórcy otrzymali dużą swobodę w tworzeniu swoich dokumentów oraz przedstawieniu bohaterów, wynikiem czego są filmy odznaczające się różnorodnością formy i sposobem opowiadania historii. Ich wspólnym mianownikiem jest autentyczność, bycie wiernym sobie oraz obranym przez siebie wartościom.

Odcinki dostępne są pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: