Filmy VODNewsOnetVoD

Ruszył cykl dokumentalny „Swoją drogą” w Onet VOD

Serwis VOD.pl udostępnił już dwa odcinki cyklu „Swoją drogą”. W krótkich filmach zobaczymy m.in.  Adama Kownackiego, Szepana Twardocha czy Macieja Rutkowskiego.

„Historia każdego człowieka może być opowiedziana w różny sposób”. To domena krótkich filmów dokumentalnych zrealizowanych w cyklu „Swoją drogą”. Projekt stworzono na potrzeby promocji marki napoju alkoholowego Łomża. W materiałach zobaczymy m.in. Adama Kownackiego, Szczepana Twardocha, Macieja Rutkowskiego oraz Krzysztofa Materna.

„Swoją drogą” nowym cyklem dokumentalnym Onetu. Odcinki już dostępne w serwisie VOD.pl

Bohaterami dokumentów będą ludzie, którzy odnieśli sukcesy w różnych dziedzinach, na różnych poziomach. Ich wybory drogi życiowej były często zaskakujące i nieoczywiste. Przedstawimy ludzi pełnych pasji, marzeń podążający swoją drogą w wyznaczonym przez siebie kierunku – znany sportowiec, tancerka, podróżniczka oraz inne fascynujące osoby. Dowiemy się, jak wygląda ich obecne życie, jak doszli do swoich sukcesów, a przede wszystkim dowiemy się, dlaczego nie ma rzeczy niemożliwych. Przez wszystkie te historie przeprowadzą nas utalentowani polscy reżyserzy – którzy w swój autorski sposób wciągnął nas w podróż drogą bohaterów.

W cyklu zobaczymy znane postacie: Adam Kownacki, Szczepan Twardoch, Maciej Rutkowski oraz Krzysztof Materna

„Swoją Drogą” to seria filmów dokumentalnych o osobach, które za sprawą swoich umiejętności dały się poznać szerokiej publiczności. Zobaczymy najlepszego polskiego boksera wagi ciężkiej Adama Kownackiego. W drugim odcinku wystąpił pisarz Szczepan Twardoch. Jego pierwsza książka jest teraz podstawą do scenariuszu serialu Canal+. W serii wystąpi także wicemistrz Świata w windsurfingu Maciej Rutkowski. Nie zabraknie także duszy artystycznej, w jednym z odcinku wystąpi Krzysztof Materna.

W parze z nimi zostaną przedstawione osoby znane znacznie węższemu gronu, ale których historie są równie ważne w przekazie filmu. Celem serii dokumentów jest kreowanie pozytywnych postaw ludzkich, takich jak bycie wiernym swoim wartościom. A także kierowanie się pasją w życiu i podążanie swoją drogą. Na historie bohaterów będzie można spojrzeć dodatkowo okiem znakomitych polskich reżyserów znanych nie tylko z form dokumentalnych, ale również filmów fabularnych czy reklamowych.

Nowe odcinki w każdy wtorek o godz. 20:00 w na platformie Onetu VOD.pl

Za kamera stanęli Grzegorz Jankowski, nominowana do Oskara Aneta Kopacz, duet reżyserski Jakubowska-Gronowski oraz Michał Materna. Twórcy otrzymali dużą swobodę w tworzeniu swoich dokumentów oraz przedstawieniu bohaterów, wynikiem czego są filmy odznaczające się różnorodnością formy i sposobem opowiadania historii. Ich wspólnym mianownikiem jest autentyczność, bycie wiernym sobie oraz obranym przez siebie wartościom.

Odcinki dostępne są pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!