Cineman VODFilmy VODNews

„Robin Hood. Początek” oraz „Winni” wśród marcowych premier Cineman

Cineman w marcu zaprasza swoich widzów do obejrzenia takich hitów jak „Robin Hood: Początek”, „Winni” oraz „Klakson i spółka”.

W marcu na Cineman pojawią się kolejne premierowe perełki. Wśród nich opowieść o narodzinach legendy Sherwood – „Robin Hood: Początek„. Znakomity skandynawski thriller „Winni” oraz animowane przygody zakochanego samochodzika – „Klakson i spółka„.

Robin Hood: Początek | 22.03

Robin Hood: Początek to zupełnie nowe spojrzenie na postać jednego z najsłynniejszych bohaterów wszech czasów. Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham.

Ukochana Robina – piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham.
W roli Robina występuje Taron Egerton a partnerują mu Jamie Foxx i Ben Mendelsohn. Reżyserem filmu jest Otto Bathurst współtwórca głośnego serialu Peaky Blinders.

Winni | 08.03

Winni to rasowy skandynawski dreszczowiec, który wciągnie nawet najbardziej wybrednych wielbicieli kina. Były policjant, a obecnie operator telefonu alarmowego, kończy rutynowy dyżur. Odbiera telefon od kobiety, która została porwana. Z kolei samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

W roli głównej występuje Jakob Cedergren, a reżyserem i jednocześnie autorem scenariusza jest debiutujący Gustav Möller. Film z sukcesem wyświetlano na międzynarodowych festiwalach. Zdobył między innymi nagrodę publiczności na Festiwalu Sundance oraz nagrodę dla najlepszego debiutującego reżysera na festiwalu Camerimage.

Klakson i spółka | 15.03

Klakson i spółka to pełna zabawnych przygód animacja przenosząca młodszych i starszych widzów do świata samochodów.

Tytułowy Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna nawet najkrótsze ulice. Wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał zmierzyć się z groźnym hersztem gangu wielkich ciężarówek.

Co jeszcze do zobaczenia na platformie Cineman?

W specjalnej zakładce pod TYM adresem, można sprawdzić nadchodzące produkcje w marcu. Dla widzów przygotowano jeszcze jedną premierę filmu „Ziemia Święta”. Pełna przekory komedia rodzinna Amandy Sthers, autorki “Pełni szczęścia” i “Madame”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!