Biblioteka VODHBOHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Publiczny skandal Allen kontra Farrow w serialu HBO GO

Już jutro odbędzie się premiera serialu dokumentalnego Allen kontra Farrow. Najbardziej publiczny skandal w Hollywood do zobaczenia w HBO GO.

Nowy serial dokumentalny HBO Allen kontra Farrow przedstawia analizę jednego z najbardziej publicznych skandali Hollywood. Mowa o trwającej od wielu lat sprawy zarzutów o molestowanie stawianych pod adresem Woody’ego Allena. Pokazują także jego późniejszy proces o opiekę i związek Allena z córką Mii Farrow, Soon-Yi. Premiera serialu odbędzie się 22 lutego w HBO GO.

Serial dokumentalny Allen kontra Farrow – zobacz zwiastun

Za czteroodcinkowym dokumentem HBO Allen kontra Farrow odpowiada wielokrotnie nagradzanego za filmowe śledztwa duet: Kirby’ego Dicka i Amy Zieringo. Produkcja przedstawia okoliczności sprawy, która przez wiele lat trafiała na czołówki gazet. Były to oskarżenia pod adresem Woody’ego Allena o molestowanie wówczas 7-letniej Dylan, jego przysposobionej córki. Twórcy dokumentu nie skupiają się w nim wyłącznie na sensacyjnych doniesieniach. Przedstawiają prywatny kontekst i kulisy jednego z największych i najbardziej publicznych skandali Hollywood – walki o prawa do opieki nad dziećmi. A także ujawnienia romansu Allena z córką Farrow – Soon-Yi oraz późniejsze kontrowersje. Wspólne życie Farrow i Allena, którzy zdobyli sławę nie tylko jako partnerzy na planie filmowym, ale i w życiu prywatnym, zakończyły publiczne oskarżenia o molestowanie seksualnie oraz późniejsza, zajadła batalia sądowa.

Nowe dowody w sprawie najgłośniejszego skandalu w Hollywood

Twórcy tego poruszającego serialu dokumentalnego przedstawiają nowe dowody zebrane w prowadzonym śledztwie. Zgromadzone kameralne ujęcia z domowych nagrań filmowych, dokumenty sądowe, dowody zebrane przez policję i niepublikowane nigdy wcześniej nagrania audio. Dowody zestawiają ze szczerymi wywiadami z Mią Farrow, Dylan Farrow, Ronanem Farrowem, przyjaciółką rodziny Carly Simon, prokuratorem Frankiem Maco. Rozmowy prowadzony były również z krewnymi, śledczymi, ekspertami oraz naocznymi świadkami wydarzeń. Niektórzy z nich po raz pierwszy opowiada publicznie o tamtych wydarzeniach. W produkcji zobaczymy także znane osoby ze świata kultury, które analizują dorobek Allena w szerszym kontekście i podkreślają, że informacje na temat prywatnego życia artystów mogą prowadzić do ponownej oceny ich prac.

Twórcy dokumentu HBO Allen kontra Farrow przedstawiają kulisy romantycznego związku Mii Farrow i Woody’ego Allena, którzy stali się jedną z najbardziej wpływowych par w Hollywood i w ciągu dekady nakręcili wspólnie 13 kultowych filmów. Allen został ojcem dzieci Farrow z jej wcześniejszych związków i doczekał się z nią także wspólnego potomstwa. Ich zawodowe sukcesy i prywatne osiągnięcia miały jednak bardzo mroczny kontekst.

Dokument Allen kontra Farrow przedstawia tragiczny wpływ traumatycznych wydarzeń na całą rodzinę oraz sceptycyzm i falę krytyki, z jaką spotkały się oskarżenia wysuwane przez jej członków.

Pierwszy odcinek Allen kontra Ferrow już jutro. Premiery w każdy poniedziałek

Serial dokumentalny wyprodukowany został przez HBO we współpracy z Impact Partners, Chicago Media Project oraz Jane Doe Films Production. Za jego reżyserię odpowiadają Kirby Dick i Amy Ziering. Obowiązki producentów pełnią: Amy Herdy i Jamie Rogers, a producentów wykonawczych: Kirby Dick, Amy Ziering, Dan Cogan, Tara Lynda Guber, Artemis Rising Foundation, Maiken Baird, Ian Darling, Steve Cohen i Paula Froehle, The Lozen Foundation, Debbie L. McLeod, Jenny Raskin, Geralyn White Dreyfous. Za montaż odpowiadali Mikaela Shwer i Parker Laramie, a za muzykę Michael Abels. Obowiązki starszego producenta ze strony HBO pełni Sara Rodriguez, a producentami wykonawczymi są Nancy Abraham i Lisa Heller.

Premiera serialu dokumentalnego Allen kontra Farrow (Allen v. Farrow) zaplanowana została na 22 lutego w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji. Premiera kolejnych odcinków co tydzień w poniedziałki. Serial składa się z 4 części.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!