NetflixNewsSeriale VOD

„Przyjaciele” nareszcie z napisami! Wszystkie sezony w serwisie Netflix

Netflix na Nowy Rok zaskakuje! Kultowy serial „Przyjaciele” właśnie trafiły do platformy. Wszystkie dziesięć sezonów w wersji HD – legalnie.

Jeden z najpopularniejszych seriali komediowych wszech czasów nareszcie zawita do polskiej biblioteki platformy. Mowa o sitcomie „Przyjaciele”, który w latach 90-tych królował na małym ekranie. Netflix rozpoczął nowy rok z przytupem. Wszystkie serie zostały udostępnione dla polskiego subskrybenta.

„Przyjaciele” z napisami i w jakości HD!

Do tej pory amerykański serial można było oglądać legalnie tylko w telewizji linearnej. Osoby, które nie miały możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej, były zmuszane do słuchania polskiego lektora. Z kolei piraci chętniej wybierali tytuł w sieci, choć udostępniane wersje były w bardzo słabej jakości. Na ratunek przyszedł Netflix, który absolutnie pozamiatał.

W latach 1994-2004, w telewizji wyemitowano aż 236 odcinków podzielonych na dziesięć sezonów. Wszystkie materiały można znaleźć teraz w serwisie Netflix. Subskrybent ma możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej wraz z napisami. Dostępna jest wersja telewizyjna (bez dodatkowych materiałów znanych z wydań DVD) i w wersji HD.

Serial stacji NBC to noworoczny prezent dla wielbicieli sitcomu. Być może znajdzie się jeszcze osoba, która nie obejrzała do tej pory tego serialu. To idealna okazja do nadrobienia! Netflix w ten sposób oferuje swoim użytkownikom noworoczny binge-watching. Choć jeden odcinek trwa zaledwie 22 minuty, to łącznie trwa ponad 86 godzin.

Jeszcze więcej przyjaciół w Nowym Roku w serwisie Netflix

Bez większych zapowiedzi, Netflix wrzucił do serwisu YouTube materiał informujący o publikacji „Przyjaciół” w polskiej bazie.

„Przyjaciele” (ang. „Friends”) to sitcom opowiadający o perypetiach sześciu osób mieszkających na Manhatanie. Wśród przyjaciół poznamy bliżej kelnerkę Rachel, Monikę pracującą w branży kulinarnej, masażystkę Phoebe, aktora Joey’a, analityka w korporacji – Chandlera, a także paleontologa Rossa. Serial pokazuje codzienne trudności i radosne chwile młodych ludzi mieszkających pod jednym dachem.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL