NewsPromocje VODWP Pilot

Zgarnij kod do WP Pilot dzięki zakupom w sklepie born2be

W ramach współpracy platformy WP pilot i sklepu odzieżowego born2be, klienci mogą liczyć na dostęp do kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Do każdego zamówienia zrealizowanego w sklepie born2be, między 22 czerwca a 2 lipca, klienci otrzymają specjalny „bilet” WP Pilota. Na biletach będzie znajdować się kod dostępu do 14 dniowego pakietu Starter Plus w WP Pilot. Marki w ramach współpracy zrealizują także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak aktywować kod od born2be w serwisie WP Pilot?

14 dniowy bilet WP Pilot jest doskonałą okazją, by przetestować telewizję przez Internet. Aktywowany za pomocą biletu, pakiet Starter Plus to 26 stacji dostępnych na: komputerze, telefonie, telewizorze i tablecie. Szeroka oferta kanałów, w tym m.in. TVN, Polsat, TV Puls i TV4 idealnie sprawdzi się jako drugi ekran podczas podróży czy na wakacjach – z usługi można skorzystać także na terenie całej Unii Europejskiej.
Marki proponują również konkurs, w którym można wygrać akcesoria plażowe i pakiety telewizyjne. By wygrać należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Bez czego nie wyobrażasz sobie urlopu?”. Konkurs odbywać się będzie na fanpage’u born2be.

O WP Pilot:

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

O born2be.pl:

W sklepie born2be oferujemy modne obuwie damskie, męskie i dziecięce oraz odzież. Dzięki dużej ilości rabatów sklep jest idealnym miejscem do zaopatrzenia garderoby dla całej rodziny. To, co nas wyróżnia, to największy wybór i cena na każdą kieszeń w myśl idei „smart living”. born2be to sprawny wybór i szybki zakup bez wychodzenia z domu. Prowadzimy kanały w mediach społecznościowych. Na Facebooku zrzeszamy 365 tysięcy użytkowników, którzy każdego dnia reagują na akcje specjalne, oferty rabatowe oraz serię konkursów.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: