NewsPromocje VODWP Pilot

Zgarnij kod do WP Pilot dzięki zakupom w sklepie born2be

W ramach współpracy platformy WP pilot i sklepu odzieżowego born2be, klienci mogą liczyć na dostęp do kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Do każdego zamówienia zrealizowanego w sklepie born2be, między 22 czerwca a 2 lipca, klienci otrzymają specjalny „bilet” WP Pilota. Na biletach będzie znajdować się kod dostępu do 14 dniowego pakietu Starter Plus w WP Pilot. Marki w ramach współpracy zrealizują także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak aktywować kod od born2be w serwisie WP Pilot?

14 dniowy bilet WP Pilot jest doskonałą okazją, by przetestować telewizję przez Internet. Aktywowany za pomocą biletu, pakiet Starter Plus to 26 stacji dostępnych na: komputerze, telefonie, telewizorze i tablecie. Szeroka oferta kanałów, w tym m.in. TVN, Polsat, TV Puls i TV4 idealnie sprawdzi się jako drugi ekran podczas podróży czy na wakacjach – z usługi można skorzystać także na terenie całej Unii Europejskiej.
Marki proponują również konkurs, w którym można wygrać akcesoria plażowe i pakiety telewizyjne. By wygrać należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Bez czego nie wyobrażasz sobie urlopu?”. Konkurs odbywać się będzie na fanpage’u born2be.

O WP Pilot:

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

O born2be.pl:

W sklepie born2be oferujemy modne obuwie damskie, męskie i dziecięce oraz odzież. Dzięki dużej ilości rabatów sklep jest idealnym miejscem do zaopatrzenia garderoby dla całej rodziny. To, co nas wyróżnia, to największy wybór i cena na każdą kieszeń w myśl idei „smart living”. born2be to sprawny wybór i szybki zakup bez wychodzenia z domu. Prowadzimy kanały w mediach społecznościowych. Na Facebooku zrzeszamy 365 tysięcy użytkowników, którzy każdego dnia reagują na akcje specjalne, oferty rabatowe oraz serię konkursów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL