NewsPlayerSport VOD

Produkcje Telewizji Motowizja dołączają do serwisu Player.pl

Motowizja dołącza do platformy Player.pl. Fani zobaczą programy takie jak: „Motoślad”, „Auto na wybiegu”, „Motojazda – Garaż Motowizji”.

Kanał Motowizja na żywo oraz materiały VOD będą dostępne na Player.pl, od 24 marca. Produkcje będą dostępne w płatnym pakiecie player MOTO (9,90 PLN/ mies.).

Natomiast, do 23 marca włącznie, Motowizję można oglądać bezpłatnie, po zalogowaniu do platformy Player.pl.

Użytkownicy obejrzą wszystkie najważniejsze programy Motowizji, w tym tegoroczne nowości, m.in., „AutoSpeed”, „Zmień bieg!” czy też „Isle of Man TT 2016”. A także podsumowania z rajdowych mistrzostw świata (WRC) i wyścigów Formuły E. Wśród programów znajdzie się także kolejny sezon najpopularniejszych wyścigów w USA, Monster Energy NASCAR Cup Series.

– To ważny krok w umacnianiu naszej marki w obszarze on-line.  Wierzę, że dzięki obecności na player.pl, Motowizja zyska kolejnych fanów w naszym kraju – mówi Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o.

– Monster Energy NASCAR Cup Series to najpopularniejsza seria wyścigowa w Stanach Zjednoczonych i w ostatnim czasie robi wszystko, aby pozostać na szczycie. Kompletnie nowy format wyścigów, zmiany pozwalające młodym kierowcom i mniejszym zespołom na osiąganie topowych rezultatów. To elementy, które wzmagają współzawodnictwa i czynią te wyścigi niebywale ciekawymi. Sezon 2017 już się rozpoczął, a w niedzielę 19 marca czeka nas wyścig w Phoenix, gdzie z pewnością kolejny kierowca będzie chciał zapisać się na liście zwycięzców tego roku. Player.pl to kolejna platforma, dzięki której widzowie mają dostęp do wyjątkowych, motoryzacyjnych emocji, takich jak dostarczają nam wyścigi NASCAR – dodaje Szymon Tworz komentator kanału Motowizja.

Źródło: Telewizja Motowizja

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL