HBO MaxNewsSeriale VOD

Premiera finałowego sezonu „Dziewczyny” od 13 lutego na HBO GO

Premiera finałowego sezonu serialu HBO Dziewczyny, którego pomysłodawczynią i odtwórczynią głównej roli jest Lena Dunham, już w 13 lutego w HBO GO.

Nowy, szósty i zarazem ostatni sezon wyróżnionego nagrodami Emmy, BAFTĄ i Złotymi Globami serialu HBO Dziewczyny będzie miał premierę w HBO i HBO GO w poniedziałek, 13 lutego o godz. 4.00 w nocy – równolegle z premierą amerykańską. Serial będzie również emitowany w poniedziałki o godz. 21.10 w HBO. Pomysłodawczynią serialu i odtwórczynią jednej z głównych ról jest Lena Dunham.

W ostatnim sezonie wielokrotnie nagradzanego serialu komediowego HBO Dziewczyny cztery dobrze znane widzom bohaterki są już na drodze do tego, aby stać się kobietami na miarę swoich marzeń, nawet jeśli życie czasem krzyżuje im plany. Występ Hanny zostaje doceniony podczas wydarzenia literackiego The Moth. Dzięki niemu otrzymuje zadanie, które może zmienić jej życie. Rozwiedziona Marnie próbuje być niezależna, jednak jej skupienie na sobie wpłynąć na jej relacje z Rayem. Jessa i Adam wspólnie zaczynają nowy artystyczny projekt, który może stać się zarzewiem konfliktu. Shoshanna rozkwita w nowej pracy w agencji marketingowej, ale zaczyna się zastanawiać, czy przyjaźnie z dziewczynami nie utrudniają jej dalszego rozwoju.

Premiera nowego, szóstego sezonu serialu HBO Dziewczyny odbędzie się w poniedziałek, 13 lutego o godz. 4.00 w nocy w HBO i HBO GO, równolegle z premierą amerykańską. Następna emisja odbędzie się tego samego dnia – w poniedziałek o godz. 21.10 w HBO i godz. 22.00 w HBO3. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały w każdy poniedziałek w HBO i HBO GO.

Wszystkie dotychczasowe odcinki serialu Dziewczyny można oglądać w serwisie internetowym HBO GO. Pierwszy odcinek nowego sezonu serialu będzie dostępny bez abonamentu w HBO GO od wtorku, 14 lutego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL