Biblioteka VODFilmy VODHOT! FilmyNews

Premiera filmu „Gdzie śpiewają raki” wkrótce w serwisach VOD

Podróż, która zdarza się raz w życiu

Ekranizacja głośnej powieści Delii Owens „Gdzie śpiewają raki” niebawem w serwisach VOD. Gdzie warto zobaczyć?

15 milionów sprzedanych egzemplarzy powieści napisanej przez Delię Owens. Trzy lata na liście bestselerów. 140 mln dol. przychodu z ekranizacji książki. A dla prawdziwych fanów, siedmiodniowa wycieczka śladami kryminału sądowego Gdzie śpiewają raki po głębokim południu Stanów Zjednoczonych. Premiera filmu Gdzie śpiewają raki już w sobotę 17 grudnia na platformach VOD w Polsce.

Film „Gdzie śpiewają raki” wkrótce w serwisach VOD. Zobacz zwiastun

Ekranizację powieści Delii Owens nie trzeba przedstawiać. Oto opis fabuły dla garstki niewtajemniczonych osób

Z bestsellerowej powieści Delii Owens wyłania się wciągająca tajemnica kryminalna. Film Gdzie śpiewają raki opowiada historię Kyi, porzuconej przez rodziców dziewczyny, która dorastała samotnie na niebezpiecznych bagnach Północnej Karoliny. Przez lata plotki o „dziewczynie z bagien” krążyły po pobliskim miasteczku, Barkley Cove. Odizolowana od swojej społeczności i bystra Kya uciekła od samotności w malowanie i szkicowanie. Poznając dwóch młodych mężczyzn z miasta, Kya otwiera się na nowy i zaskakujący świat. Jednak kiedy jeden nich zostaje znaleziony martwy, lokalna społeczność natychmiast oskarża dziewczynę. W miarę rozwoju procesu sądowego wychodzą na jaw coraz bardziej intrygujące fakty i tajemnice, które do tej pory były skrzętnie skrywane na bagnach.

Film wyreżyserowała Oliwia Newman, a w rolach głównych zobaczymy Daisy Edgar-Jones, Taylora Johna Smitha, Harrisona Dickinsona i Davida Strathairnera. Film zdobył nominację do Kryształowej Statuetki w plebiscycie People’s Choice w kategorii „Ulubiony dramat”. Piosenkę przewodnią do filmu pt. „Carolina” napisała, skomponowała i zaśpiewała Taylor Swift. Utwór zdobył nominację do nagrody Grammy.

Premiera filmu Gdzie śpiewają raki już w sobotę 17 grudnia na platformach VOD:

Chili, Google Play, iTunes, Loomi by Opera, Orange VOD, Multimedia, Vectra, PLAY NOW, UPC, Premiery Canal+, Rakuten TV, SWEET.TV.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!