HBO MaxNewsSeriale VOD

Premiera drugiego sezonu serialu SIX w HBO GO

Serial o elitarnej jednostce wojskowej „SIX” ponownie na małych ekranach w bibliotece HBO GO. Premiera drugiego sezonu już dziś.

Drugi sezon serialu SIX – produkcji inspirowanej działaniami jednej z najbardziej elitarnych amerykańskich jednostek wojskowych SEAL Team Six – będzie miał premierę w HBO GO już 29 maja. Autorem serialu jest nominowany do Oscara scenarzysta William Broyles. Premiera na antenie HBO zaplanowana została na 6 lipca.

Zwiastun HBO GO

SIX to opowieść o nowoczesnym i świetnie wyszkolonym oddziale żołnierzy do zadań specjalnych, którzy podejmują się niebezpiecznych i wymagających zadań. Jednym z poprzednich była misja, w trakcie której jednostka podjęła się odszukania i wyeliminowania groźnego szefa afgańskich talibów. W drugim sezonie serialu oddział specjalny wyrusza na kolejną misję. Tym razem biorąc na cel siatkę terrorystyczną, która jest odpowiedzialna za śmierć ich kolegi i przełożonego „Ripa”. Łącząc siły z Giną Cline (Olivia Munn) – przebiegłą i bezwzględną agentką CIA, razem podejmują działania na terenie Europy Wschodniej.

Autorami scenariusza są ojciec i syn – nominowany do Oscara scenarzysta William Broyles (Apollo 13, Castaway, Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej) oraz weteran wojennych operacji specjalnych, David Broyles. Scenariusz produkcji zainspirowany został prawdziwymi historiami oddziału SEAL Team Six, które pokazują, jak skomplikowane jest ich życie zawodowe i prywatne, a także jak trudne decyzje dotyczące życia i śmierci muszą często podejmować.

Nowi aktorzy w drugim sezonie „SIX”W rolach głównych ponownie wystąpili: Barry Sloane (Noe: Wybrany przez Boga), Kyle Schmid (Śmiertelna odwilż), Juan Pablo Raba (serial Narcos), Edwin Hodge (serial Chicago Fire), Jaylen Moore (serial Nocna zmiana), Brianne Davis (Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej) oraz Nadine Velazquez (Lot). Do obsady w drugim sezonie dołączyli: Olivia Munn (serial HBO Newsroom), Eric Ladin (serial Dochodzenie), Nikolai Nikolaeff (serial Camp) oraz gościnnie Erik Palladino (serial Suits). Serial wyprodukowany został przez A+E Studios.

Drugi sezon składać się będzie z jedenastu odcinków. Premiera pilota nowego sezonu serialu SIX odbędzie się w HBO GO już 29 maja, dzień po światowej premierze. Drugi odcinek zadebiutuje 31 maja w HBO GO, a kolejny odcinek odcinki będą pojawiały się w serwisie co wtorek.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL