Biblioteka VODHOT! SerialeNewsSeriale VOD
Popularne

Polska premiera 4 nowych seriali od Sony Pictures Entertainment

Polska premiera nowych seriali od Sony Pictures Entertainment, w tym „Crossing Swords”, „WOKE”, „Monsterland” i „Into the dark” – dostępne wyłącznie w PlayStation® Plus Video Pass.

Od 30 lipca 2021 roku w usłudze PlayStation Plus Video Pass dostępne są nowe filmy i seriale z kolekcji SPE. Wśród nich znalazły się cztery produkcje, które można zobaczyć w Polsce po raz pierwszy: „Crossing Swords”, „WOKE”, „Monsterland” i „Into the dark”. PlayStation Plus Video Pass to nowa usługa streamingowa, stworzona przez Sony Interactive Entertainment i Sony Pictures Entertainment, dostępna w ramach subskrypcji PlayStation Plus w Polsce na konsolach PlayStation®5 (PS5™) i PlayStation®4 (PS4™).

Nowy serial animowany dla dorosłych „Crossing Swords” wyłącznie dla użytkowników Playstation

Crossing Swords to serial animowany dla dorosłych, stworzony przez Toma Roota (m.in. Robot Chicken). Zabawna i pełna zwrotów akcji historia Patricka, który 10 lat temu, po tragicznym ataku smoka na jego rodzinne miasto, przysiągł zostać najwspanialszym rycerzem, jakiego widział świat. Po latach przygotowań, sympatyczny i honorowy giermek zaczyna podupadać na duchu i szukać normalnej pracy. Wszystko się zmienia, kiedy bohater znajduje ulotkę o rozpoczynającym się właśnie corocznym królewskim turnieju dla giermków. Patrick wyrusza w drogę do Kingstown, aby stanąć w szranki z innymi pretendentami do honorowej walki o tytuł rycerza. Na miejscu okazuje się jednak, że cały dwór i sam turniej są pełne obłudy, oszustw i korupcji. Patrick postanawia się wycofać, a jego decyzja przyniesie nieoczekiwany zwrot akcji. Głosów głównym postaciom użyczyli m.in. Nicholas Hoult, Luke Evans, Alanna Ubach, Maya Erskine i Yvette Nicole Brown.

Amerykański rasizm motywem przewodnim w nowym serialu „WOKE”

Głównym bohaterem serialu WOKE jest Keef (znany z serialu Jess i chłopaki, Lamorne Morris). Przedstawia losy autora komiksów, który jest u progu sławy. Pewnego dnia Keef zostaje brutalnie aresztowany przez policjanta, po tym jak został omyłkowo uznany za włamywacza. Pomimo szybkiego wyjaśnienia nieporozumienia, zdarzenie otwiera mu oczy na rasizm, który go otacza. Keef zaczyna rozmyślać o swoim życiu i przyszłości, a pomagają mu w tym różne przedmioty, które zaczynają z nim rozmawiać. Młody artysta staje przed wyborem między konformizmem i bezpieczeństwem a walką o tolerancję. Bitwa może go kosztować karierę, przyjaciół i związek.

Mrożące krew w żyłach historie w produkcji „Into the dark”

Into the dark to serialowa antologia, w której każdy odcinek opowiada inną, mrożącą w krew w żyłach historię. Każda z nich osadzona jest w dniu wybranego amerykańskiego święta, jak Haloween, Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia czy Dzień Matki. W pierwszym odcinku zobaczymy historię płatnego zabójcy, który będzie miał duże problemy z transportem zwłok w czasie Haloween. W serialu zobaczymy m.in. Toma Batemana, Dermota Mulroney’a i Suki Waterhouse.

Kolejna antologia z stworami i ciemnymi stronami ludzkiej osobowości – to właśnie jest „Monsterland”

W serialu Monsterland spotkania z syrenami, upadłymi aniołami i innymi bestiami doprowadzają złamanych ludzi do desperackich czynów. Każdy odcinek tej historii opowiada o innym bohaterze, który zmaga się ze swoim życiem. Twórcy tej prowokującej serialowej antologii eksplorują ciemną stronę ludzkiej osobowości oraz potworów żyjących w nas i wokół nas.

Więcej informacji oraz pełną listę filmów i seriali dostępnych w PlayStation Plus Video Pass można znaleźć na oficjalnej stronie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL