Biblioteka VODHBOHBO MAXHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Polacy pokochali serial „The Last of Us”. Najchętniej oglądany serial w HBO MAX

Serial „The Last of Us” podzielił fanów, którzy zachwycają się nad produkcją, jak i narzekają na nudę. Nie zmienia to faktu, iż jest to najchętniej oglądana produkcja w HBO MAX w Polsce.

„The Last of Us to” serial HBO oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo. Została opracowana przez Naughty Dog dla platform Playstation. To najchętniej oglądany tytuł w historii HBO Max nie tylko w Europie, ale też w Polsce.

Produkcja powróci z drugim sezonem, którego producentami będą również Craig Mazin i Neil Druckman

Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po zniszczeniu cywilizacji przez globalną pandemię. Joel (Pedro Pascal) zahartowany w bojach ocalały przejmuje opiekę nad 14-letnią Ellie (Bella Ramsey), która może być ostatnią nadzieją ludzkości. Pozornie proste zadanie przeradza się w brutalną i wzruszającą podróż. Gdy tych dwoje bohaterów przemierza Stany Zdjędnoczone, zaczyna się walka o przeżycie.

Serial The Last of Us został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Serial jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Serial wyprodukowany został przez PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!