NewsPlayerSeriale VOD

„Pod powierzchnią” wkrótce w Player.pl. Będzie drugi sezon „Pułapki” w 4K

Już 21 października zadebiutuje specjalny odcinek nowego serialu „Pod powierzchnią” w serwisie Player. W planach jest drugi sezon „Pułapki” z Agatą Kuleszą.

Na platformie Player pojawi się nowa produkcja obyczajowa „Pod powierzchnią”, która zastąpi serial „Pułapka” w ramówce TVNu. Jak udało się nam dowiedzieć, w planach jest drugi sezon, gdzie powrócić ma Agata Kulesza oraz Marianna Kowalewska. Nasz informator zdradził, że druga seria ma opowiadać o kolejnej pułapce, w której zamieszana będzie pisarka, a pomagać jej będzie ponownie młoda Ewa. Jak informuje serwis WirtualneMedia, nowy sezon ma powrócić dopiero jesienią 2019 roku. Kolejne odcinki również mają być kręcone w jakości Ultra HD 4K.

„Pod powierzchnią” już 21 października – zobacz zwiastun

Serial debiutujący w serwisie Player.pl to opowieść o mrocznych sekretach za zamkniętymi drzwiami

„Pod powierzchnią” opowiadać będzie o mrocznych tajemnicach, jakie kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. O kłamstwach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę i o grzechach, które niszczą nas samych. To próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy najbardziej?

Nowa produkcja to serial obyczajowy, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów. Pozornie kochające się małżeństwo (Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa) skrywa przed światem swoją tajemnicę. Ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska) próbują na nowo stworzyć rodzinę. Pewnego dnia pod koniec wakacji, ścieżki tych bohaterów skrzyżują się plącząc ich losy już na zawsze. To nieuchronne spotkanie da początek burzliwym wydarzeniom pełnym namiętności. Ale im silniej będą się starali budować szczęśliwe życie, tym bardziej będą tonąć w rzece własnych słabości. A wszystko to doprowadzi do zbrodni… Czy można było jej zapobiec?

Główne role zagrają Magdalena Boczarska oraz Bartłomiej Topa. W obsadzie znaleźli się także Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. Za kamerą 8-odcinkowej produkcji „Pod powierzchnią” stanął reżyser filmowy Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Już 21 października zadebiutuje specjalny odcinek, który potrwa ponad godzinę. Kolejne epizody będą trwały już standardowo ok. 45 minut.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!