Biblioteka VODHBOHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Piąty sezon serialu Gomorra już w HBO GO

Epicki finał serialu Gomorra będącego międzynarodowym fenomenem już w serwisie HBO GO. Na planie zdjęciowym pojawiły się łzy i smutek.

Piąty sezon Gomorry to niezwykle oczekiwany finał kultowego serialu Sky Original. Tytuł był produkowany przez Cattleya, część ITV Studios, we współpracy z Beta Film. Nowy sezon zadebiutował z dwoma odcinkami w HBO GO. W każdą sobotę będą się pojawiały premiery kolejnych dwóch odcinków.

Piąty sezon serialu Gomorra będzie finałem godnym pożegnania. Nowe odcinki już w HBO GO

– Aby opowiedzieć zakończenie, trzeba zacząć od początku, ale kiedy masz łzy w oczach i rozdarte serce, obrazy wydają się być zamazane, a wspomnienia mieszają się z emocjami. Zbudowaliśmy rodzinę, która dzieliła się pracą i życiem, i wzajemnie się wspierała. Pokochaliśmy Neapol i jego mieszkańców. Cierpimy, kiedy musimy go opuścić. Dojrzeliśmy, a nasze postacie dojrzały razem z nami – powiedział Marco D’Amore, który występuje w roli Cirio di Marzio i powraca również jako reżyser sześciu odcinków, po tym jak debiutował w tej roli w czwartym sezonie.

Ostatni sezon rozpoczyna się w momencie, gdy starcie między Levantesem a Patrizią pozostawiło Neapol w gruzach. Zmuszając przy tym Genny’ego do porzucenia marzeń o normalności i powrocie do działania. Gdy policja deptała mu po piętach, Genny został zmuszony do ukrycia się, sam, bez Azzury i małego Pietra. Teraz jego jedynym sojusznikiem jest ‘O Maestrale, tajemniczy mafiozo z Ponticelli. Wojna jest nieunikniona, a jego wrogowie zaciekli. Ale Genny stoi przed sensacyjnym odkryciem: Ciro Di Marzio żyje i obecnie przebywa na Łotwie. Odtąd nic już nie będzie takie samo.

Gomorra – sezon 5 – zwiastun HBO GO

Reżyser Claudio Cupellino powiedział: Widzieliśmy, jak Ciro i Genny dojrzewają, rozwijają się, nawet jeśli nie w tym samym tempie, i zmieniają się. Teraz w ostatnim sezonie jesteśmy świadkami ich starzenia się w świecie, który staje się dla nich coraz bardziej duszący. Sam musiałem się cofnąć myślami do ostatniego kadru z poprzedniego sezonu. Widzimy Genny’ego zamkniętego w bunkrze, patrzącego w kamerę. Właśnie od tego kadru zaczyna się nowy sezon.

Bazujący na pomyśle Robero Saviano i powieści o tym samym tytule serial Gomorra jest aktualnie najbardziej popularnym włoskim serialem na świecie. Niedawno The New York Times umieścił go na piątym miejscu wśród 30 najlepszych międzynarodowych seriali ostatniej dekady. Produkcja jest dystrybuowana na ponad 190 terytoriach i wszędzie jest doceniana przez publiczność i krytyków, zdobywając liczne nagrody i wnosząc istotny wkład w zredefiniowanie standardów włoskich seriali.

Piąty sezon serialu Gomorra liczy 10 odcinków

Nowych dziesięć odcinków produkcji zostało nakręconych w Neapolu, Rzymie i Rydze. Scenarzystami piątego sezonu są Leonardo Fasoli i Maddalena Ravagli, która również była autorką treatmentu serialu wraz z Roberto Saviano. Valerio Cilio i Gianluca Leoncini uzupełniają zespół scenarzystów. Reżyserem odcinków 1-5 oraz 9 jest Marco D’Amore, a odcinków 6, 7, 8, 10 – Claudio Cupellini.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!