Filmy VODKino ŚwiatNews

Ostatnie pokolenie od 26 stycznia na VOD

Michael Shannon i Elle Fanning w pustynnym thrillerze sci-fi producentów „Johna Wicka” i „Gangstera”. „Ostatnie pokolenie” od 26 stycznia na VOD.

Producenci hitów „JOHN WICK”, „GANGSTER” i „MELANCHOLIA” przedstawiają zachwycający wizualnie i trzymający w napięciu postapokaliptyczny thriller „Ostatnie pokolenie. Film dotyka takich tematów jak chciwość, zbrodnie i zemsta. W obsadzie plejada topowych nazwisk z Hollywood: dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon („CZŁOWIEK ZE STALI”, „ZWIERZĘTA NOCY”), Elle Fanning („NA POKUSZENIE”, „NEON DEMON”), Nicolas Hoult („MAD MAX. NA DRODZE GNIEWU”) i Kodi Smit-McPhee („DROGA”, „POZWÓL MI WEJŚĆ”). Autorem zdjęć jest nominowany do nagrody BAFTA Giles Nutgens („AŻ DO PIEKŁA”).

Ostatnie pokolenie – oficjalny polski zwiastun

W postapokaliptycznym świecie niedalekiej przyszłości malejące zasoby wody sprawiają, że jest ona najcenniejszym surowcem. Ernest Holm (Michael Shannon) wraz z dwójką dzieci próbuje przetrwać w ciężkich warunkach, broniąc swojej farmy przed bandytami. Mężczyzna zarabia na życie jako dostawca i liczy, że jego ziemia kiedyś znów stanie się żyzna. Jednak chłopak jego córki Mary (Elle Fanning) – Flem Lever (Nicholas Hoult) ma własne plany związane z gruntem i nie cofnie się przed niczym, by je zrealizować.

  • Premiera VOD: 26 stycznia 2018
  • Gatunek: thriller, science fiction, dramat
  • Produkcja: USA, Irlandia, RPA 2014
  • Reżyseria i scenariusz: Jake Paltrow
  • Obsada: Michael Shannon („Zwierzęta nocy”, „Kształt wody”, „Take Shelter”), Elle Fanning („Na pokuszenie”, „Neon Demon”, „Super 8″), Nicolas Hoult („Mad Max. Na drodze gniewu”, „Był sobie chłopiec”, „Wiecznie żywy”), Kodi Smit-McPhee („Pozwól mi wejść”, „Droga”, „X-Men: Apocalypse”), Robert Hobbes („Dystrykt 9″, „Chappie”, „Invictus – Niepokonany”), David Butler („Copland”, „Kontra: Operacja Świt”), Aimee Mullins („Stranger Things 2″, Appropriate Behaviour”)Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: