News WorldSeriale VOD

Burger King w Rosji z promocją jak w serialu „Opowieść podręcznej”

Z okazji Mundialu 2018, sieć restauracyjna Burger King przygotowała promocję. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że konkurs mogłaby zorganizować sama Gildia z serialu „Opowieść podręcznej”.

Mundial 2018 to niewątpliwie największe sportowe święto. Z tej okazji, różne marki przygotowują promocje i konkursy nawiązującej do tej światowej imprezy. MasterCard uzależnił obiady dla biednych od goli konkretnych piłkarzy, co nie spodobało się wielu internautom. Teraz absurd został podbity przez sieć restauracyjną Burger King w  Rosji. Z okazji Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej organizowanych w Rosji, sieć fast foodów zorganizowała konkurs dla kobiet. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że promocja mogłaby spokojnie zostać przedstawiona w realiach serialu „Opowieść podręcznej”.

Co ma wspólnego serial „Opowieść podręcznej” z siecią restauracyjną Burger King?

Zanim przejdziemy do sedna, musimy podkreślić jedną rzecz. Zarówno centrala (jak i polski oddział) Burger Kinga nie ma nic wspólnego z promocją zorganizowaną w Rosji. I tak samo, platforma Showmax, na której emitowane są nowe odcinki serialu „Opowieść podręcznej” także nie miała nic wspólnego z tą akcją.

Wszyscy wiemy, że Rosja to nie państwo, a stan umysłu. Po raz kolejny jesteśmy świadkami absurdalnej sprawy, tym razem rozegranej przez Burger Kinga. Sieć zorganizowała konkurs, a w nim prym miałyby wieść kobiety. Nagrodą główną były środki pieniężne o wartości 3 mln rubli i darmowe hamburgery. Wszystko co musiały zrobić uczestniczki konkursu, to zajść w ciążę z piłkarzem grającym podczas Mundialu 2018. Tak, dobrze przeczytaliście. Rosjanki miałyby urodzić dziecko z piłkarzem i to z takim, który dotarł do finału. Dlaczego?

Jak czytaliśmy już w usuniętym wpisie w portalach społecznościowych, restauracja była gotować podarować nagrodę kobiecie, która pozyska najlepsze piłkarskie geny i zapewni rosyjskiej drużynie piłkarskiej sukcesy w przyszłych pokoleniach. Taką akcją nie powstydziliby się twórcy Gildii, zwierzchników teorii i męki rozgrywanej w świecie serialowym „Opowieść podręcznej”.

Centralna sieć Burger Kinga po usłyszeniu o akcji zrealizowanej przez rosyjski oddział natychmiast wstrzymała konkurs. I nie podpisuje się niczym pod tym, co zrobili rosyjscy koledzy.

A myśleliśmy, że kwestia aborcji i decyzji kobiet w Polsce to ostatni przejaw władzy kierującej się klimatami tego serialu…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL