NetflixNewsSeriale VOD

Nowy serial „The Innocents” wylądował w serwisie Netflix

Zmiennokształtni nigdy nie byli na froncie, to się zmieni w serialu „The Innocents”. Produkcja o nadprzyrodzonych mocach zadebiutowała w serwisie Netflix.

Netflix w dniu wczorajszym opublikował pierwszy sezon serialu „The Innocents” o dwójce zakochanych w sobie nastolatków, którzy odkrywają, iż świat zamieszkuje nie tylko ludzie i zwierzęta. To opowieść o niewinnych marzeniach, dojrzewaniu i próbie zrozumienia istoty istnienia. Długo wyczekiwany serial nareszcie trafił do platformy Netflix, warto obejrzeć?

„The Innocents” od Netfliksa, zobaczcie zwiastun

O czym opowie produkcja platformy Netflix?

Nastoletni Harry i June, uciekając przed opresyjnymi rodzicami, trafiają do niezrozumiałego świata, gdy June odkrywa swoje tajemnicze zdolności — okazuje się, że jest zmiennokształtną.

Kiedy nieszczęśliwi kochankowie próbują zapanować nad nową niezwykłą mocą, spotykają tajemniczego profesora, który wyjawia, że June nie jest jedyną zmiennokształtną na świecie. Profesor obiecuje dziewczynie, że ją uleczy i zaprowadzi do matki, która porzuciła ją przed trzema laty. Jednak podróż z każdą chwilą staje się coraz bardziej niebezpieczna, a miłość Harry’ego i June zostaje wystawiona na próbę. W końcu kochankowie muszą zdecydować, czy nadal podążać za swoim niewinnym marzeniem, czy pogodzić się z tym, co przyniósł im los, i zaryzykować wszystko.

Twórcami, scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu „The Innocents” są Hania Elkington oraz Simon Duric. Do jego obsady dołączyli: Sorcha Groundsell (w roli June), Percelle Ascott (jako Harry) oraz Guy Pearce (jako Halvorson). Elaine Pyke, Charlie Pattinson oraz Willow Grylls z firmy New Pictures i Farren Blackburn są producentami wykonawczymi serialu. Farren Blackburn wyreżyserował również sześć z ośmiu odcinków serii.

„The Innocents” – początek

W serialu nie zabraknie również tajemnic, a główni bohaterowie będą starali się dotrzeć prawdę w gąszczu kłamstw.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!