HBONewsSeriale VOD

Nowy serial „Na cały głos” i kolejny sezon „Rozwód” już w HBO GO

Gorące nazwiska na liście premier w serwisie HBO GO. Sarah Jessica Parker ponownie w serialu „Rozwód”. W nowej produkcji „Na cały głos” w roli głównej zobaczymy Russella Crowe.

W polskiej bibliotece HBO GO zadebiutował intrygujący serial „Na cały głos” o barwnym dziennikarzu stacji FOX.  Rogera Ailesa zagra zdobywca Oscara i Złotego Globu – Russell Crowe. Do zobaczenia także nowe odcinki komedii „Rozwód” z Sarah Jessicą Parker w roli głównej. W trzecim sezonie zobaczymy dalsze losy Frances i Roberta, którzy nie są już małżeństwem. Widzowie zobaczą nieoczekiwane zwroty w życiu głównych bohaterów.

Trzeci sezon serialu „Rozwód” już na platformie HBO GO

Słodko-gorzki serial komediowy „Rozwód” powraca z trzecim sezonem. Frances i Robert nie są już małżeństwem, a ich życie po rozwodzie okazuje się iść w zupełnie nieoczekiwanych dla nich kierunkach.

Trzeci sezon serialu HBO (Divorce) skupia się na byłych już małżonkach – Frances (Sarah Jessica Parker) i Robercie (Thomas Haden Church), którzy po ponad dziesięciu latach małżeństwa zakończyli swój związek. Oboje żyją już teraz niezależnie, każde ma swój nowy świat, nadal jednak muszą pozostawać ze sobą w stałym kontakcie ze względu na dwoje wspólnych dzieci – Toma (Charlie Kilgore) i Lili (Sterling Jerins).

Zwiastun serialu „Rozwód”

Po pożarze w galerii, Frances szuka dla siebie nowych możliwości w świecie sztuki. Wkrótce jednak zda sobie sprawę, że prawdopodobnie będzie musiała porzucić plany robienia kariery i po prostu zadowolić się „pracą”. Tymczasem nowe życie Roberta u boku Jackie (Becki Newton) rozwija się w niespodziewanie szybkim tempie, co sprawia, że mężczyzna zaczyna zadawać sobie pytanie, czy rzeczywiście jest już gotowy na to, aby zacząć wszystko od początku i stworzyć nową rodzinę.

Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień, we wtorki.

Nowy serial „Na cały głos” z Russellem Crowe w obsadzie

Na cały głos (The Loudest Voice) to zrealizowany przez stację SHOWTIME serial, w którym w rolę założyciela telewizji Fox News, Rogera Ailesa, wciela się zdobywca Oscara i Złotego Globu Russell Crowe. Premiera produkcji odbędzie się 1 lipca w HBO GO. Na antenie HBO serial emitowany będzie od 2 sierpnia.

W świecie rozpolitykowanych amerykańskich mediów nie ma bardziej wyrazistej postaci niż niedawno zmarły Roger Ailes. To właśnie ten człowiek sprawił, że telewizja Fox News stała się liczącą siłą polityczną. Bezpowrotnie zmieniła narrację o najwyższych szczeblach władzy w kraju. Ailes jest kluczem do zrozumienia wydarzeń, które doprowadziły do powstania nowoczesnej Partii Republikańskiej. Akcja serialu Na cały głos toczy się głównie w minionej dekadzie, w trakcie której Ailes zdobył pozycję nieformalnego przywódcy Republikanów. W kolejnych odcinkach produkcji zobaczymy przełomowe wydarzenia z życia Ailesa. W tym jego spotkania ze światowymi przywódcami, które nadały impet jego karierze politycznej. Poznamy także kulisy oskarżeń o molestowanie, które doprowadziły do jego odejścia z telewizji Fox. Serial przedstawia również mechanizmy psychologiczne, które wprawiają w ruch odgórnie inicjowane procesy polityczne.

Zwiastun nowej produkcji debiutującej w HBO GO

Nowe odcinki dodawane będą co tydzień w poniedziałki po godzinie 6.00.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!