Biblioteka VODHOT! SerialeIPLANewsSeriale VOD

Nowy serial kryminalny „Rysa” już w IPLI

W serwisie rozrywki internetowej IPLA dostępne są wszystkie odcinki „Rysy” – nowego serialu kryminalnego, adaptacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta.

Na ekranie zobaczymy wielu znanych polskich aktorów, w tym Julię Kijowską w roli głównej. W serialu „Rysa” zobaczymy także Macieja Zakościelnego, Dawida Ogrodnika oraz Zbigniewa Zamachowskiego. Nie zabraknie również Janusza Chabiora i Kingi Preis. Serial powstał na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat. Premierowo będzie można go oglądać wyłącznie w IPLI, w pakiecie IPLA PREMIUM.

Serial „Rysa” łączy kryminał z thrillerem psychologicznym – zwiastun

Akcja serialu koncentruje się wokół losów policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw. Podczas śledztwa mierzy się z własną przeszłością i światem pełnym tajemnic, nałogów i namiętności.

Wszystkie odcinki już dostępne w serwisie IPLI

Produkcja będzie dostępna w całości w serwisie IPLA, dla użytkowników pakietu IPLA PREMIUM. Będzie ją można oglądać w dowolnym miejscu i czasie. Nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV, Apple TV czy dekoderach. Koszt pakietu w cenie promocyjnej to jedynie 15 zł/mies.

Cieszymy się, że widzowie IPLI jako pierwsi będą mogli obejrzeć nowy polski serial kryminalny „Rysa”. Mamy nadzieję, że podobnie jak powieść, której jest adaptacją, nie tylko zapewni naszym widzom pełną zwrotów akcji podróż w poszukiwaniu rozwiązania mrocznej zagadki kryminalnej, ale także pozwoli zagłębić się w świat głównej bohaterki i wraz z nią wyjaśnić tajemnice, które kryje jej przeszłość – mówi Joanna Popowska, Zastępca Dyrektora ds. Usług Online w Cyfrowym Polsacie.

W IPLA PREMIUM, oprócz najnowszego serialu „Rysa”, widzowie znajdą aż kilkaset propozycji filmów (w tym wiele znanych hitów, a także klasyki) i seriali oraz bogatą bibliotekę bajek dla dzieci i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję „pobierz” pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!