Biblioteka VODNewsPlayerSeriale VOD

Nowy serial „Kod genetyczny” zadebiutuje w serwisie Player

Na platformie Player pojawi się nowy serial „Kod genetyczny” z Karoliną Gruszką w roli głównej. Nieoczywisty kryminał z zakazaną miłością w tle.

„Kod genetyczny” to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta, zbrodnia i zakazana namiętność. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Główne role w serialu zagrają Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Za kamerą 8-odcinkowej produkcji stanie reżyser filmowy Adrian Panek.

W nowym serialu „Kod genetyczny” po raz pierwszy dla Player wystąpi Karolina Gruszka

Głównym bohaterem jest Tomasz Skowroński (w tej roli Adam Woronowicz), wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka, po raz pierwszy w serialu stacji TVN). Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem (Maciej Musiałowski) jest pełna napięcia. Chłopak nie pogodził się ze śmiercią matki i nie akceptuje nieobecnego, zasadniczego ojca. Konflikt eskaluje, kiedy Piotr wdaje się w zakazany romans z partnerką ojca. Co i dlaczego połączy tych dwoje? Prawdziwa miłość, erotyczna fascynacja, czy może nie dająca o sobie zapomnieć przeszłość?

Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. Czy w obliczu zbrodni więzy krwi okażą się siłą, która może ocalić?

„Kod genetyczny” przedstawi ukryte pragnienia w męskim świecie

W serialu opowiadamy o świecie męskich, rzadko wyrażanych emocji. To historia burzliwej relacji ojca i syna. W centrum wydarzeń pojawi się fascynująca kobieta, która wyzwoli w tych bohaterach ukryte pragnienia. Szokujący układ między nimi buduje dramaturgię historii, którą widz będzie powoli odkrywał w retrospekcjach. – Adrianna Przetacka, producentka serialu.

Główne role zagrają: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz, Maciej Musiałowski oraz Julia Kijowska. Zobaczymy także Katarzynę Herman, Michała Żurawskiego, Krzysztofa Pieczyńskiego i Joachima Lamży. Reżyserem „Kodu genetycznego” jest Adrian Panek.

Tytuł „Kod genetyczny” jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej. Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a poszczególne odcinki scenariuszy napisały Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Autorem zdjęć do serialu jest Tomasz Augustynek, za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Jolanta Madejska. Kompozytorem muzyki do serialu jest Antoni Komasa – Łazarkiewicz. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w listopadzie i realizowane są Warszawie. Kierownikiem produkcji serialu „Kod genetyczny” jest Tomasz Parnowski, a producentami – Adrianna Przetacka i Przemysław Malec.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!