NewsSeriale VODYouTube
Popularne

Nowy serial internetowy „Polska Gola”. W obsadzie Andrzej Gałla i Mateusz Murański

W serwisie YouTube odbędzie się premiera serialu „Polska Gola”. Już dziś do zobaczenia sitcom o fikcyjnym klubie sportowym. W produkcji zobaczymy wrocławskich aktorów takich jak Mateusz Murański (Lombard. Życie pod zastaw) oraz Andrzej Gałła (Świat według Kiepskich).

Już dziś, 10 czerwca, zadebiutuje nowy serial internetowy pod tytułem „Polska Gola”. Sitcom opowie o fikcyjnym klubie sportowym Tęcza. Widzowie w krzywym zwierciadle zobaczą kulisy prowadzenia klubu sportowego w mniejszych miejscowościach. Nie zabraknie oczywiście typowych postaci, takich jak kierowników, sekretarek, trenerów, a nawet lokalnych gwiazd w postaci księdza czy wróżek.

Pierwszy sezon „Polska Gola” debiutuje już dziś. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 20:00

Tęcza to klub sportowy w nowym serialu internetowym "Polska Gola"
Mały klub sportowy będzie nosił nazwę „Tęcza” w nowym serialu „Polska Gola”

Losy bohaterów będziemy śledzić w niewielkich Obornikach, miejsca niedaleko niczego ważnego. Z niewyjaśnionych przyczyn, w okolicy zjawia się tajemniczy Prezes, który zamierza zainwestować w drużynę piłkarską. Sprawa komplikuje się, gdy owa drużyna musi dopiero powstać, ale ma swój ważny cel. Klub sportowy o wdzięcznej nazwie „Tęcza” musi wynieść się na wyżyny zdobywając nagrody i sławę. Mający znajomości i tajemnicze finansowanie Prezes, bardzo szybko skupia wokół siebie zespół ludzi, którym marzy się sława, chwała i pieniądze…

Ludzkie dramaty w krzywym zwierciadle. Co jeszcze zobaczymy w nowym serialu?

Niewielki klub sportowy będzie skrywał w sobie ogromne pokłady nadziei wśród ludzkich dramatów. Przyciągnięci chwałą i pieniędzmi, w serialu zobaczymy nie tylko świat biznesu. Obok sportowców i ich mentorów, przez produkcję przejdą także lokalne osobistości. Mowa m.in. o księdzu, sklepowej, wróżki i wielu innych rdzennych mieszkańców.

Mateusz Murański znany z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" wystąpi w nowej produkcji "Polska Gola"
Mateusz Murański (Lombard. Życie pod zastaw) w roli kierownika klubu sportowego w nowym serialu „Polska Gola”

Sam klub będzie prowadzony przez Kierownika, w tej roli Mateusz Murański (Lombard. Życie pod zastaw; TV Puls). Przyjmie on Prezesa do klubu Tęcza z otwartymi rękoma (odtwórcą roli jest Andrzej Gałła znany z roli w „Świecie według Kiepskich”). Wioletta Biskup z kolei obejmie stanowisko sekretarki, której postać będzie zaborczo bronić swojego pracodawcę. W roli trenera drużyny piłkarskiej zobaczymy Darka Sucheckiego.

W obsadzie zobaczymy także Jakuba Kwaśniewicza (ksiądz) oraz Aleksandrę Mazoń i Katarzynę Janowską w roli lokalnych wróżek, które będą pomagały ustawiać klubowe rozgrywki.

Andrzej Gałła ponownie wcieli się w Prezesa, tym razem w serialu "Polska Gola"
Andrzej Gałła (Świat według Kiepskich) ponownie w roli Prezesa w serialu „Polska Gola”

Pierwszy sezon liczy 13 odcinków. Premiera już dziś o godz. 20:00. Premiera nowych odcinków w każdy poniedziałek

Serial można zobaczyć na kanale „Polska Gola” w serwisie YouTube pod TYM adresem. Odcinki będzie można oglądać także na Facebooku, na oficjalnym fanpage’u. Tam też można zobaczyć materiały zakulisowe, zdjęcia oraz specjalne wywiady z odtwórcami.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!