Biblioteka VODHBONewsSeriale VOD

„Nowy Papież” kontynuacją popularnej serii HBO GO

Kontynuacja „Młodego Papieża” już w styczniu do zobaczenia w serwisie HBO GO. „Nowy Papież” zaprezentuje kolejne losy odtwórcy Jude Law.

„Nowy papież” (New Pope) to kolejna część serialu w reżyserii zdobywcy Oscara Paola Sorrentina rozgrywająca się za murami Watykanu. W głównych rolach w kontynuacji „Młodego papieża” występują Jude Law oraz John Malkovich. Premiera serialu odbędzie się 10 stycznia 2020 roku w HBO GO.

Pamiętacie zjawiskowy serial „Młody Papież”? Poznajcie kontynuację „Nowy Papież” w serwisie HBO GO

Akcja kolejnej części rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z ostatniego odcinka Młodego papieża, kiedy Lenny Belardo (Jude Law), znany światu jako papież Pius XIII, zapada w śpiączkę. Po niespodziewanym i tajemniczym zwrocie akcji, sekretarzowi stanu Voiello (Silvio Orlando) udaje się osadzić na Piotrowym Tronie Sir Johna Brannoxa (John Malkovich) – uroczego i wyrafinowanego angielskiego arystokratę, który przyjmuje imię Jana Pawła III.

"Nowy Papież" to kontynuacja serialu "Młody Papież" w serwisie HBO GO
„Nowy Papież” to kontynuacja serialu „Młody Papież” w serwisie HBO GO

Nowy papież wydaje się być idealnym wyborem, ale skrywa tajemnice i ma pewną słabość. Voiello szybko uświadamia sobie, że zastąpienie charyzmatycznego Piusa XIII nie będzie łatwym zadaniem. Zawieszony między życiem i śmiercią Lenny Belardo staje się świętym – obiektem kultu tysięcy ludzi. Sytuacja potęguje rozłam między różnymi odłamami fundamentalizmu. W tym samym czasie Kościół boryka się z atakami ze strony zewnętrznych oponentów oraz skandalami. Dotykają one najważniejszych symboli chrześcijaństwa i mogą bezpowrotnie podważyć istniejącą od stuleci hierarchię. Tradycyjnie nic w Watykanie nie jest takie, na jakie wygląda. Dobro i zło jednoczą się, by na nowo napisać historię, ale zanim dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia, sprawy muszą potoczyć się własnym torem.

Już 10 stycznia premiera serialu "Nowy Papież" w HBO GO
Już 10 stycznia premiera serialu „Nowy Papież” w HBO GO

Jude Law ponownie w roli głównej w serialu „Nowy Papież”

W rolach głównych Nowego papieża występują dwukrotnie nominowani do Nagrody Akademii Filmowej aktorzy – Jude Law oraz John Malkovich. Wśród obsady znanej z Młodego papieża znaleźli się: Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier i Maurizio Lombardi. W nowym sezonie dołączyli do nich Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Yuliya Snigir i Massimo Ghini. W rolach gościnnych wystąpią Sharon Stone i Marilyn Manson.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!