Biblioteka VODHBO MaxHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Wiemy, kto wystąpi w nowym sezonie serialu HBO MAX „Biały Lotos”

Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong

Platforma HBO Max ogłosiła pełną obsadę trzeciego sezonu „Biały Lotos”. Kto pojawi się w serialu?

HBO Max ogłosił obsadę trzeciego sezonu nagradzanego serialu „Biały Lotos”. Wśród nowych twarzy dołączających do produkcji znajdują się: Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong. Zdjęcia do sezonu rozpoczną się w lutym w malowniczych miejscach, takich jak Koh Samui, Phuket i Bangkok.

Nagradzany serial „Biały Lotos” z trzecim sezonem. Zdjęcia realizowane w Tajlandii

Serial, który zdobył łącznie 33 nominacje do nagrody Emmy, będzie kontynuować swoją opowieść. Widzowie będą mogli śledzić nową grupę gości w luksusowym hotelu „Biały Lotos”. Warto dodać, że HBO nawiązało współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii, co ma wesprzeć zarówno produkcję, jak i promocję kolejnego sezonu.

Janet Graham Borba, EVP of Production w HBO & Max, wyraziła radość z możliwości współpracy z Urzędem Turystyki Tajlandii. I podkreśla, że chcą zaprezentować piękno kraju podczas trwania nowego sezonu. Dodatkowo, Thapanee Kiatphaibool, gubernator Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT), wyraził zaszczyt, że Tajlandia została wybrana na plan zdjęciowy. I dodaje, że w serialu zostanie zaprezentowane bogactwo kultury, kuchni i krajobrazów, które kraj ten ma do zaoferowania.

Już w lutym rozpoczną się zdjęcia do nowego sezonu „Białego Lotosu”.

Nagrodzony poprzednie sezon „Białego Lotosu” zyskał ogromne uznanie, zdobywając liczne nagrody Emmy®, w tym dla najlepszego serialu limitowanego/antologii serialowej. Zdjęcia do trzeciego sezonu, które rozpoczną się w lutym, obiecują kontynuację tego sukcesu.

Scenariusz i reżyseria ponownie są w rękach utalentowanego Mike’a White’a, który jest także jednym z producentów wykonawczych obok Davida Bernada i Marka Kamina. Wraz z powrotem do obsady Natashą Rothwell, trzeci sezon „Białego Lotosu” zapowiada się jako emocjonująca podróż po tajemniczym świecie luksusu i egzotyki.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!