HBONewsSeriale VOD

Nowe sezony seriali „Gracze” oraz „Niepewne” w HBO GO

Już 13 sierpnia, w serwisie HBO GO pojawi się czwarty sezon serialu „Gracze” oraz trzecia seria „Niepewnych”. Szczegóły i zwiastuny nowych odcinków.

Dwa seriale produkcji HBO GO powracają na antenę z nowymi sezonami. Zarówno kontynuacja Graczy, czyli opowieści o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, jak i serialu Niepewne – historii młodej, mającej problemy z pewnością siebie Afroamerykanki, będzie mieć swoją premierę w HBO GO już 13 sierpnia.

Czwarty sezon serialu „Gracze” (Ballers) w HBO GO

Gracze (Ballers) to nakręcony z rozmachem komediowy serial HBO, który odsłania kulisy życia przedstawicieli jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Ameryce. Pokazuje ich bogactwo, ale też presję, której na co dzień są poddawani. Serial opowiada o losach Spencera Strasmore’a (Dwayne Johnson) – byłej gwiazdy futbolu amerykańskiego, który po zakończeniu kariery sportowej, próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

W czwartym sezonie Graczy ten bajecznie bogaty, charyzmatyczny i uwielbiany przez tłumy mężczyzna nie chce porzucić swoich ideałów i odrzuca możliwość nawiązania współpracy z braćmi Anderson. Zamiast tego, razem ze swoim partnerem biznesowym, Joem Krutelem (Rob Corddry), postanawia rozwijać firmę zajmującą się zarządzaniem relacjami z klientami. Mężczyźni planują też nowe inwestycje.

Zwiastun HBO GO o trzecim sezonie serialu „Niepewne” (Insecure)

Drugim tytułem, który powraca ze swoją kontynuacją jest nagradzany serial komediowy produkcji HBO Niepewne (Insecure). Produkcja opowiada o przyjaźni dwóch Afroamerykanek oraz ich codziennych wzlotach i upadkach.

Issa Dee (Issa Rae) to młoda kobieta, która mimo braku pewności siebie, stara się nie zważać na różnego rodzaju konwenanse i żyć po swojemu. Jej najlepszą przyjaciółką jest skupiona na sobie prawniczka Molly (Yvonne Orji). W trzecim sezonie Niepewnych powrócimy do ich świata w momencie, w którym Issa stara się pozbierać po zerwaniu z Lawrencem. Próbując zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, pomieszkuje kątem u Daniela, byłego partnera i przyjaciela z dzieciństwa. Issa zaczyna podawać w wątpliwość swoją rolę w organizacji pozarządowej, w której pracuje. Podczas gdy Molly rozpoczyna wymarzoną pracę w kancelarii prowadzonej przez czarnoskórych prawników. Ku swojemu zdziwieniu w nowym miejscu nie jest od razu postrzegana za gwiazdę, co bardzo odbija się na jej poczuciu pewności siebie.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: