HBO MaxNewsSeriale VOD

Nowe sezony seriali „Gracze” oraz „Niepewne” w HBO GO

Już 13 sierpnia, w serwisie HBO GO pojawi się czwarty sezon serialu „Gracze” oraz trzecia seria „Niepewnych”. Szczegóły i zwiastuny nowych odcinków.

Dwa seriale produkcji HBO GO powracają na antenę z nowymi sezonami. Zarówno kontynuacja Graczy, czyli opowieści o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, jak i serialu Niepewne – historii młodej, mającej problemy z pewnością siebie Afroamerykanki, będzie mieć swoją premierę w HBO GO już 13 sierpnia.

Czwarty sezon serialu „Gracze” (Ballers) w HBO GO

Gracze (Ballers) to nakręcony z rozmachem komediowy serial HBO, który odsłania kulisy życia przedstawicieli jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Ameryce. Pokazuje ich bogactwo, ale też presję, której na co dzień są poddawani. Serial opowiada o losach Spencera Strasmore’a (Dwayne Johnson) – byłej gwiazdy futbolu amerykańskiego, który po zakończeniu kariery sportowej, próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

W czwartym sezonie Graczy ten bajecznie bogaty, charyzmatyczny i uwielbiany przez tłumy mężczyzna nie chce porzucić swoich ideałów i odrzuca możliwość nawiązania współpracy z braćmi Anderson. Zamiast tego, razem ze swoim partnerem biznesowym, Joem Krutelem (Rob Corddry), postanawia rozwijać firmę zajmującą się zarządzaniem relacjami z klientami. Mężczyźni planują też nowe inwestycje.

Zwiastun HBO GO o trzecim sezonie serialu „Niepewne” (Insecure)

Drugim tytułem, który powraca ze swoją kontynuacją jest nagradzany serial komediowy produkcji HBO Niepewne (Insecure). Produkcja opowiada o przyjaźni dwóch Afroamerykanek oraz ich codziennych wzlotach i upadkach.

Issa Dee (Issa Rae) to młoda kobieta, która mimo braku pewności siebie, stara się nie zważać na różnego rodzaju konwenanse i żyć po swojemu. Jej najlepszą przyjaciółką jest skupiona na sobie prawniczka Molly (Yvonne Orji). W trzecim sezonie Niepewnych powrócimy do ich świata w momencie, w którym Issa stara się pozbierać po zerwaniu z Lawrencem. Próbując zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, pomieszkuje kątem u Daniela, byłego partnera i przyjaciela z dzieciństwa. Issa zaczyna podawać w wątpliwość swoją rolę w organizacji pozarządowej, w której pracuje. Podczas gdy Molly rozpoczyna wymarzoną pracę w kancelarii prowadzonej przez czarnoskórych prawników. Ku swojemu zdziwieniu w nowym miejscu nie jest od razu postrzegana za gwiazdę, co bardzo odbija się na jej poczuciu pewności siebie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL