HBO MaxNews

Niezwyciężony „Doctor Strange” wśród filmowych premier w HBO GO

Lipiec w HBO GO będzie obfitował w premiery widowiskowych hollywoodzkich produkcji filmowych, takich jak Doktor Strange czy Gwiezdne wojny.

Filmowe premiery na platformie VOD okraszone hollywoodzką śmietanką: Doktor Strange, Nowy początek czy Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna. Gratką dla fanów Gwiezdnych wojen będzie prezentacja sześciu części sagi. Wszystkie razem pojawią się w HBO GO już 1 lipca.

Gwiezdne wojny

Wszystkie dostępne już od 1 lipca w HBO GO

Sześć części legendarnej sagi George’a Lucasa: Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów, Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja, Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje oraz Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi.

Trumbo

Premiera 2 lipca

Wciągający film o życiu nietuzinkowego Daltona Trumbo, autora scenariuszy do takich produkcji jak m.in. Spartakus, The Brave One czy Rzymskie wakacje. Za swoją bezkompromisową postawę i przywiązanie do ideałów na wiele lat stracił możliwość pracy w branży filmowej pod swoim nazwiskiem. W postać tego barwnego i pełnego niuansów bohatera wciela się znany z serialu Breaking Bad Bryan Cranston, nominowany za swoją rolę do Oscara i Złotego Globu.

Nie oddychaj

Premiera 9 lipca

Znakomicie zrealizowane kino grozy. Utalentowany urugwajski reżyser, Fede Alvarez (serial Od zmierzchu do świtu), nawiązuje do najlepszych dzieł gatunku i bezbłędnie buduje duszny klimat obrazu. Film dostarcza silnych emocji i do samego końca trzyma w napięciu. Produkcja otrzymała nominację do nagrody Saturna w kategorii „najlepszy horror”, a także kilka wyróżnień na festiwalach kina grozy.

Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna

Premiera 16 lipca

Dwukrotny zdobywca Oscara, reżyser Ang Lee próbuje zmierzyć się z wojenną traumą tysięcy Amerykanów, którzy od 2003 roku niezmiennie poświęcają swoje zdrowie i życie w Iraku. Oparty na bestsellerowej powieści, nowatorski dramat z młodziutkim Joem Alwynem (The Sense of an Ending) w roli głównej.

Doctor Strange

Premiera 23 lipca

Widowiskowe kino, wyprodukowane przez słynne Marvel Studios. Okraszony humorem, porywający obraz jest ekranizacją popularnego komiksu o niezwyciężonym Doktorze Strange’u. W jego roli brawurowo odnajduje się uwielbiany przez widzów, nominowany do Oscara brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen a także Tilda Swinton.

Nowy początek

Premiera 30 lipca

Pełna tajemnic, sugestywna ekranizacja głośnego opowiadania Teda Chianga pt. Historia twojego życia, w którym pisarz porusza temat skomplikowanych związków między językiem a czasem. Nominowany do Oscara i BAFTY obraz intryguje pod względem fabularnym i wizualnym. Za kamerą stanął utalentowany kanadyjski reżyser, Denis Villeneuve (Pogorzelisko, Sicario).

Do lipcowych nowości filmowych wartych uwagi należą również: błyskotliwa komedia romantyczna z Josephem Gordonem-Levittem i Zooey Deschanel – 500 dni miłości, snajperska potyczka Jude Law i Eda Harrisa w filmie Wróg u bram, brawurowy Donnie Brasco z Johnnym Deppem i Alem Pacino o infiltracji amerykańskiej grupy mafijnej, dramat psychologiczny Johna Hustona z 1984 roku Pod wulkanem, a także trzy filmy wybitnego niemieckiego reżysera i scenarzysty, Wernera Herzoga: Stroszek, Woyzeck i Aguirre, gniew boży.

Lipiec na platformie HBO GO to nie tylko filmy. Sprawdź premiery serialowe TUTAJ oraz serię filmów dokumentalnych – szczegóły pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL