NetflixNewsSeriale VOD

Netflix prezentuje zdjęcie Wiedźmina. Poznajcie pełną obsadę serialu

O serialu „Wiedźmin” wiemy już wszystko. Netflix opublikował pełną listę aktorów, wśród nich Maciej Musiał. Jak wygląda Henry Cavill w swojej roli?

W przyszłym roku zadebiutuje oczekiwany przez wielu fanów na całym świecie ekranizacja sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego. Prace nad serialem Netfliksa śledzi miliony użytkowników, nic dziwnego, że każda nowa informacja wywołuje skrajne emocje. Nie odbyło się mocnych komentarzy i tym razem, kiedy gigant VoD zaprezentował Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii.

Henry Cavill w roli Wiedźmina – jak wygląda?

Henry Cavill jako Wiedźmin w serialu dla platformy Netflix
Henry Cavill jako Wiedźmin w serialu dla platformy Netflix

Pierwsze zdjęcie z ucharakteryzowanym aktorem w roli Geralta z Rivii opublikowano na portalach społecznościowych Netfliksa.

Najbardziej zagorzali fani powieści Sapkowskiego, czy też gry komputerowej zwracają przede wszystkim uwagę na to, że bohater jest „zbyt ładny” i nie posiada znanych nam śladów zmęczenia i walk, zero siniaków i blizn. W komentarzach pod tym filmikiem czytamy też, że rysy twarzy Cavilla są zbyt delikatne jak na Geralta. Jeden z internautów uszczypliwie dodał, że jest za mało „zniszczony” i powinien poimprezować trochę z BoJackiem Horsemanem. Być może jest to pierwsze podejście do charakteryzacji. Jak sprawdzić co powinno się jeszcze udoskonalić? Oddać opinię największym fanom – w ten sposób ekipa doskonale wie, co jeszcze musi poprawić w wyglądzie głównego bohatera.

Pełna obsada serialu „Wiedźmin”. Netflix zaprosił do współpracy polskiego aktora – Macieja Musiała

Zdjęcia do produkcji ruszą już w listopadzie na Węgrzech, nic więc dziwnego, że Netflix skompletował pełną obsadę. Redakcja VODnews.pl specjalnie dla swoich czytelników przygotowała zbiór zdjęć i opisów aktorów oraz bohaterów.

Henry Cavill | Geralt z Rivii | Wiedźmin

Henry Cavill | Geralt z Rivii | Wiedźmin | Źródło: Netflix, CD Project
Henry Cavill | Geralt z Rivii | Wiedźmin | Źródło: Netflix, CD Project

Gerlat z Rivii

Jeszcze jako dziecko, Geralt został zabrany przez jednego z wiedźminów do miejsca okraszone tajemnicą dla postronnych. Wiedźmińskie Sliedliszcza (Kaer Morhen) skrywają w sobie pradawne zwyczaje przemiany ludzkich dzieci w wiedźminów walczących z bestiami. Podczas przejścia przez wiele mutacji, Geralt uzyskał nadludzkie możliwości fizyczne i psychiczne, co dało mu lepszy refleks, szybkość, siłę czy ostrzejszy słuch. W pewnym momencie kapłani zdecydowali się zakończyć pełną mutację podczas próby traw, aby pogromca upiorów pozostawił choć trochę ludzkich cech. Po ostatecznym pojedynku i wygranie z jednym z wiedźminów, Geralt wyruszył na szlak, by chronić ludzi przed bestiami.

Henry Cavill

Cavill zadebiutował w kilku filmach w latach 2001-2007, gdzie głównie grał drugoplanowe role w produkcjach historycznych czy kostiumowych. Sławę zyskał grając po raz pierwszy w serialu „Dynastii Tudorów„, gdzie zagrał charyzmatyczną postać Charlesa Brandona, uwielbianego przez fanów produkcji. Prawdziwą sławę jednak przyniosła mu rola superbohatera filmowego uniwersum DC. Aktor zagrał w Supermana, począwszy od „Człowieka ze stali„, przez niecodzienną rywalizację z Batmanem w filmie „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości„, aż po „Liga Sprawiedliwości„.

Przejdź do podstrony:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |

1 2 3 4 5Następna strona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!