NetflixNews World

Netflix będzie produkował oficjalne gadżety? Firma szuka specjalisty

Netflix szuka nowej metody uzyskania większych przychodów. Chce pobierać opłaty licencyjne za produkcje gadżetów z oryginalnych seriali.

Korporacja właśnie ogłosiła nabór na nowe stanowisko. Poszukiwany specjalista będzie odpowiadał za branżę merchandisingową. Do jego obowiązków będzie należała sprzedaż licencji na produkcję gadżetów i zabawek nawiązujących do ich oryginalnych seriali, takich jak „Orange is the New Black”, „House of Cards” czy „Stranger Things”.

Netflix chciałby zaoferować produkcję m.in gadżetów, książek, komiksów a także odzież. Wśród produktów mogłyby znaleźć się także materiały uzupełniające wydarzenia z poszczególnych sezonów seriali.

W ten sposób, firma chce pobierać prowizje za udostępnienie licencji na sprzedaż produktów opierających się na oficjalnych serialach. Wystarczy wyobrazić sobie figurkę Daredevila i Punishera – kto by wygrał?

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: