Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews World

Netflix będzie produkował oficjalne gadżety? Firma szuka specjalisty

Netflix szuka nowej metody uzyskania większych przychodów. Chce pobierać opłaty licencyjne za produkcje gadżetów z oryginalnych seriali.

Korporacja właśnie ogłosiła nabór na nowe stanowisko. Poszukiwany specjalista będzie odpowiadał za branżę merchandisingową. Do jego obowiązków będzie należała sprzedaż licencji na produkcję gadżetów i zabawek nawiązujących do ich oryginalnych seriali, takich jak „Orange is the New Black”, „House of Cards” czy „Stranger Things”.

Netflix chciałby zaoferować produkcję m.in gadżetów, książek, komiksów a także odzież. Wśród produktów mogłyby znaleźć się także materiały uzupełniające wydarzenia z poszczególnych sezonów seriali.

W ten sposób, firma chce pobierać prowizje za udostępnienie licencji na sprzedaż produktów opierających się na oficjalnych serialach. Wystarczy wyobrazić sobie figurkę Daredevila i Punishera – kto by wygrał?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!