Canal+nc+ GONews
Popularne

Nareszcie! Canal+ z telewizją przez internet

Platforma myCanal w Polsce będzie pod nazwą Canal+ i zaoferuje nowe rozwiązania wśród aktualnych serwisów VOD. Telewizja przez internet na nowych zasadach.

Najbardziej wyczekiwana premiera telewizji przez internet Canal+ właśnie rozpoczęła swoją przygodę w naszym kraju. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, platforma myCanal miała wejść do Polski z zupełnie nowym podejściem do usług VOD. O ile poprawna nazwa to Canal+, o tyle potwierdziły się plotki co do funkcjonalności i technologicznego rozwiązania nadchodzącego serwisu.

Platforma Canal+ pracując nad nowym rozwiązaniem wzięła pod uwagę głosy swoich abonentów, a dokładniej ujmując długoletnie umowy, bez zobowiązań, szybki dostęp i łatwość w opłaceniu. I odpowiedzi na te bolączki znaleźć można w nadchodzącym serwisie Canal+.

Canal+ online za darmo - jak oglądać?
Canal+ online za darmo – jak oglądać?

Canal+ z telewizją przez internet naszpikowana technologicznymi rozwiązaniami

Serwis Canal+ dostępny będzie w pierwszej kolejności na przystawkach Apple TV oraz Android TV, a także poprzez laptopy/komputery przez serwis WWW. Nie zabraknie również aplikacji mobilnych na systemach Android oraz iOS. Na dużych ekranach możemy oglądać również za pomocą sygnału Chromecast czy AirPlay. W dalszej perspektywie, platforma Canal+ planuje wsparcie także dla telewizorów czy innych urządzeń. Firma informuje, że mogą pojawić się chwilowe opóźnienia na urządzeniach mobilnych i przystawkach TV ze względu na dłuższy proces akceptacji aplikacji ze strony przedstawicieli systemów Android i iOS/tvOS.

Canal+ - telewizja przez internet na wielu urządzeniach
Canal+ – telewizja przez internet na wielu urządzeniach

W telewizji przez internet od Canal+ będziemy mogli oglądać 76 kanałów na żywo, na których znaleźć można wysokiej jakości treści. Mowa m.in. o stacjach z grupy Canal+, Discovery, FOX czy National Geographic. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji dodatkowe opcje podczas oglądania telewizji przez internet. To przede wszystkim możliwość obejrzenia aktualnego programu telewizyjnego od początku. Do dyspozycji są także znane już funkcje takie jak Replay TV (do 8 godzin wstecz) oraz catch-up TV (powrót do wybranej emisji do 14 dni wstecz).

Kontent premium nigdy nie był tak szeroko dostępny. Co zaoferuje Canal+?

CANAL+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. Tę informację należy potraktować dosłownie, gdyż jak już wspomnieliśmy – można w dowolny sposób oglądać ramówkę telewizyjną. Platforma uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym CANAL+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. CANAL+ oferuje pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie, dla każdego.

Dzięki połączeniu treści z kanałów na żywo oraz bibliotek VOD, CANAL+ oferuje użytkownikom na start niezwykle bogaty katalog ponad 35 000 polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci.

Bajki pożądane przez najmłodszych

Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy edukacyjne dostarczą zaufani nadawcy kanałów, w tym m.in. MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i Boomerang. Połączenie kanałów na żywo i treści na życzenie zapewni najmłodszym nielimitowaną rozrywkę w towarzystwie ich ulubionych bohaterów.

Film i sport motorem napędowym nowej usługi Canal+

Bogata oferta filmowa Canal+ teraz jeszcze łatwiej dostępna online!
Bogata oferta filmowa Canal+ teraz jeszcze łatwiej dostępna online!

Katalog tysięcy filmów i produkcji prosto z kina, seriali, programów dokumentalnych, rozrywkowych i publicystycznych wypełniają najlepsze treści od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN. Największe telewizyjne premiery filmowe, serialowe czy dokumentalne będą od dziś dostępne dla użytkowników CANAL+ zarówno na żywo w dniu premiery, jak również na żądanie – w cenie jednej subskrypcji.

Bogata oferta sportowa dla prawdziwych kibiców! Canal+Sport online!
Bogata oferta sportowa dla prawdziwych kibiców! Canal+Sport online!

Najlepszy sport i emocje na żywo zagwarantują CANAL+ SPORT, nSport+ i Eleven Sports z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A, NBA, żużla, a także wyścigami F1, sportami walki i wieloma innymi. Bogatą ofertę sportu na żywo uzupełnią najlepsze magazyny prowadzone przez dziennikarzy i redaktorów CANAL+. W nowej usłudze będzie można również w wygodny sposób pauzować, przewijać i wznawiać wydarzenia emitowane na żywo oraz odtwarzać treści archiwalne i powtórki meczów.

Bez umowy, bez anteny i na wielu urządzeniach

CANAL+ stawia na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji – prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. To nowoczesna usługa, z której można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej, a przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

CANAL+ pozwala użytkownikom zapomnieć o sztywnych ramówkach. Teraz każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Paradoks zbyt dużego wyboru rozwiąże wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleci najbardziej interesujące pozycje do obejrzenia. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwi również przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Technologia i kontent premium online to wybuchowa mieszanka. Jakie funkcje będą na start?

Jeszcze dziś rozpocznie się proces udostępniana aplikacji w sklepach Google Play dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS zostanie planowo udostępniona w App Store po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji, co ma nastąpić już niebawem.

Nowy CANAL+ wykorzystuje technologie, które do tej pory były kojarzone głównie ze światem serwisów VOD. Najważniejsze z nich to:

  • TIMESHIFT – pauzowanie, wznawianie i przewijanie programów nadawanych na żywo. Dzięki tej funkcji to widz decyduje, kiedy chce zrobić przerwę w trakcie oglądanego programu.
  • START-OVER:
Chcesz obejrzeć od początku aktualny program? W Canal+ żaden problem
Chcesz obejrzeć od początku aktualny program? W Canal+ żaden problem
 • KONTYNUUJ OGLĄDANIE – oglądanie materiałów na życzenie na dowolnym urządzeniu od tego samego momentu.
 • BACKWARD EPG – odtwarzanie wybranych programów z telewizji na żywo nawet do 14 dni wstecz.
 • MOJA PLAYLISTA – tworzenie własnych list ulubionych programów i treści.
 • MULTI-LIVE – oglądanie nawet 4 kanałów informacyjnych lub sportowych na jednym ekranie w tym samym czasie.
 • ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE/NAPISY – wybór oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów.
 • PRZESYŁANIE – udostępnianie obrazu z telefonu, tabletu lub komputera jednym ruchem.
 • POBIERANIE – pobieranie wybranych materiałów na życzenie do pamięci urządzenia mobilnego z możliwością odtworzenia offline.
 • EXPERT-MODE – wyświetlanie aktualnych statystyk i ujęć z dodatkowych kamer w trakcie oglądania wydarzenia sportowego na żywo (funkcja dostępna już wkrótce).
 • PROFILE – możliwość utworzenia aż do 10 profili dla rodziny i znajomych (funkcja dostępna już wkrótce).
 • ODTWARZANIE NA DWÓCH EKRANACH W TYM SAMYM MOMENCIE

Pakiety skrojone na miarę – płać tylko za to, co lubisz oglądać

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE, które odpowiadają różnym zainteresowaniom. Użytkownik może je dowolnie konfigurować i zmieniać:

Canal+ online - jakie ceny?
Canal+ online – jakie ceny?
 • FREE – pakiet darmowy, który udostępnia biblioteki treści z kanałów tematycznych CANAL+ dla każdego użytkownika. Pakiet będzie wzbogacany o nowe treści w kolejnych tygodniach.
 • FILM – dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do 14 kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox.
 • SPORT – stworzony dla kibiców. Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. Ale sport to nie tylko piłka! W pakiecie dostępny jest także żużel, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują: CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD.
 • FUN&INFO – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX.
 • KIDS – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play.

Każdy nowy użytkownik może przetestować CANAL+ bez opłat, bez ograniczeń i bez zobowiązań przez pierwszy miesiąc. Jednocześnie z konta może korzystać dwie osoby, ale profile można założyć maksymalnie dziesięć.

Canal+ pozwala na założenie 10 profili oraz oglądanie równocześnie na dwóch urządzeniach
Canal+ pozwala na założenie 10 profili oraz oglądanie równocześnie na dwóch urządzeniach

Więcej szczegółowych informacji o rejestracji i samej ofercie znajduje się na https://ogladaj.canalplus.pl.

Komentarze:

 1. Ciekawy artykuł, ale jaki jest adres www nowej usługi Canal+? Google podaje adres tylko platformy satelitarnej.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL