IPLANewsSeriale VOD

Najnowsze odcinki serialu „Wikingowie” w IPLI

W internetowej telewizji IPLA pojawią się nowe odcinki serialu „Wikingowie”. Pierwszy odcinek serii 5B jest już dostępny na platformie.

Już teraz użytkownicy internetowej telewizji IPLA mogą oglądać drugą część 5 sezonu popularnego serialu telewizji HISTORY. Fabuła przenosi widza w tajemniczy świat wikińskiej rodziny Lodbroków. Nowe odcinki pojawiają się na antenie stacji HISTORY w czwartki o 21:00.

Pierwszy odcinek „Wikingów” z 5B już dostępny w internetowej telewizji IPLA

W serwisie można już zobaczyć pierwszy z nowych odcinków serialu „Wikingowie”. Każdy kolejny będzie pojawiał się w IPLI co tydzień. Fani serialu mogą go oglądać w pakiecie IPLA NEWS I ROZRYWKA dostępnym w cenie 20 zł miesięcznie. Pakiet zawiera ponadto aż 47 kanałów rozrywkowych, informacyjnych, dokumentalnych, w tym kanały HISTORY i H2, Lifetime czy Crime+Investigation Polsat, a także programy muzyczne, naukowe, historyczne i filmy dokumentalne.

Nadchodzi batalia… w wikińskiej rodzinie. Co w dalszej części 5 sezonu?

Pierwsza połowa 5 sezonu zostawiła widzów w niepewności o los wielu bohaterów, a rodzinę Lodbroków skłóconą i podzieloną jak nigdy. Pojedynek z Lagerthą (Katheryn Winnick) strategicznie wygrał Ivar bez kości (Alex Høgh Andersen), który zasiada na tronie w Kattegat i obiecuje zgładzić wszystkich swoich wrogów.

Lagertha, mimo załamania i bolesnej straty, ma ciągle nadzieję, że odzyska swoją pozycję prawowitej królowej. Do Kattegat niespodziewanie powraca książę Rollo (Clive Standen), by wesprzeć Ivara. Jakie zamiary ma brat Ragnara? Bjorn (Alexander Ludwig) i Lagertha uciekają wraz biskupem Heahmundem (Jonathan Rhys Meyers) przed tyranicznymi i bezwzględnymi rządami Ivara do Anglii, by szukać tam niepewnych sojuszników w nierównej walce. W międzyczasie na Islandii Floki (Gustaf Skarsgård) walczy z żywiołami i dążeniem osadników do zemsty. I ciągle wierzy, że uda mu się stworzyć idylliczną wikińską kolonię na tej pięknej i opuszczonej wyspie.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. W tym ponad 100 stacji telewizyjnych, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych. A także bogatą bibliotekę filmów i seriali, Dziesiątki tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie. Nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto użytkownicy mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA zaproponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!