Filmy VODKino ŚwiatNews

Najlepszy horror od lat, czyli premiera filmu”Przebudzenie dusz” w VOD

Gwiazda „Fargo” i „Hobbita” w najstraszliwszym filmie „Przebudzenie dusz” już jest dostępny w serwisach VoD. Idealny na wieczór Halloween.

Mroczne śledztwo, trzy przerażające historie o duchach opowiedziane przez osoby, które spotkały się „oko w oko” z mrocznymi siłami i jedna prawda, która będzie bardziej przerażająca niż wszystko co zobaczyliście do tej pory. Film „Przebudzenie dusz” został okrzyknięty jednym z najlepszych brytyjskich horrorów od lat! W rolach głównych: Martin Freeman – nominowana do Złotego Globu gwiazda trylogii „Hobbit”, seriali „Sherlock” i „Fargo” oraz Andy Nyman – aktor znany z popularnej serii „Peaky Blinders”.

Przebudzenie dusz – zwiastun

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

W roli głównej Martin Frereman

Martin Freeman w najlepszym horrorze "Przebudzenie dusz"
Martin Freeman w najlepszym horrorze „Przebudzenie dusz”

Aktor w ostatnim czasie wystąpił w filmie „Czarna pantera”, ale znany jest przede wszystkim z roli w filmie „Hobbit”. Gwiazda występuje równie dobrze na małym ekranie w serialach „Sherlock” oraz w czarnej komedii z elementami kryminalnymi „Fargo”.

Premiera VOD: 26 października 2018

  • Gatunek: horror
  • Produkcja: Wielka Brytania 2017
  • Reżyseria i scenariusz: Jeremy Dyson, Andy Nyman
  • Obsada: Martin Freeman („Hobbit”, „Czarna Pantera”, „Sherlock” – serial TV, „Fargo” – serial TV), Andy Nyman („Pasażer”, „Zgon na pogrzebie”, „Kick-Ass 2”, „Peaky Blinders” – serial TV), Alex Lawther („The End of the F***ing World” – serial TV, „Gra tajemnic”, „Czarne lustro” – serial TV), Paul Whitehouse („Alicja w Krainie Czarów”, „Śmierć Stalina”, „Gnij±ca panna młoda”, „Help” – serial TV), George MacKay („Jeżeli nadejdzie jutro”, „Moi chłopcy”, „Opór”)
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: