Filmy VODKino ŚwiatNews

Najlepszy horror od lat, czyli premiera filmu”Przebudzenie dusz” w VOD

Gwiazda „Fargo” i „Hobbita” w najstraszliwszym filmie „Przebudzenie dusz” już jest dostępny w serwisach VoD. Idealny na wieczór Halloween.

Mroczne śledztwo, trzy przerażające historie o duchach opowiedziane przez osoby, które spotkały się „oko w oko” z mrocznymi siłami i jedna prawda, która będzie bardziej przerażająca niż wszystko co zobaczyliście do tej pory. Film „Przebudzenie dusz” został okrzyknięty jednym z najlepszych brytyjskich horrorów od lat! W rolach głównych: Martin Freeman – nominowana do Złotego Globu gwiazda trylogii „Hobbit”, seriali „Sherlock” i „Fargo” oraz Andy Nyman – aktor znany z popularnej serii „Peaky Blinders”.

Przebudzenie dusz – zwiastun

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

W roli głównej Martin Frereman

Martin Freeman w najlepszym horrorze "Przebudzenie dusz"
Martin Freeman w najlepszym horrorze „Przebudzenie dusz”

Aktor w ostatnim czasie wystąpił w filmie „Czarna pantera”, ale znany jest przede wszystkim z roli w filmie „Hobbit”. Gwiazda występuje równie dobrze na małym ekranie w serialach „Sherlock” oraz w czarnej komedii z elementami kryminalnymi „Fargo”.

Premiera VOD: 26 października 2018

  • Gatunek: horror
  • Produkcja: Wielka Brytania 2017
  • Reżyseria i scenariusz: Jeremy Dyson, Andy Nyman
  • Obsada: Martin Freeman („Hobbit”, „Czarna Pantera”, „Sherlock” – serial TV, „Fargo” – serial TV), Andy Nyman („Pasażer”, „Zgon na pogrzebie”, „Kick-Ass 2”, „Peaky Blinders” – serial TV), Alex Lawther („The End of the F***ing World” – serial TV, „Gra tajemnic”, „Czarne lustro” – serial TV), Paul Whitehouse („Alicja w Krainie Czarów”, „Śmierć Stalina”, „Gnij±ca panna młoda”, „Help” – serial TV), George MacKay („Jeżeli nadejdzie jutro”, „Moi chłopcy”, „Opór”)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!