Biblioteka VODFilmy VODHOT! FilmyMOJEeKINONews

Najgorętsze tytuły od Best Film na platformie MOJEeKINO

Serwis MOJEeKINO rozpoczął współpracę z firmą Best Film. Na platformie pojawi się film „Skandal. Ewenement Molesty” oraz wiele innych hitów.

Kino internetowe MOJEeKINO współpracę z firmą BEST FILM zaczyna od fenomenalnego uderzenia, czyli od filmu dokumentalnego Skandal. Ewenement Molesty. W serwisie zobaczymy także „Żelazną damę”, „Niczego nie żałuję – Edith Piaf” czy „Motyl i skafander”.

Film dokumentalny „Skandal. Ewenement Molesty” w MOJEeKINO

Jeśli wasz okres dojrzewania przypadł na lata 90., to z pewnością wiecie o czym mówimy, gdyż doskonale znacie płytę Molesty Ewenement o sugestywnym tytule „Skandal”. Ten album narobił szumu już w dniu premiery w 1998 roku, a utwory Vienia i Włodiego można było usłyszeć na każdym blokowisku.

Hity filmowe do zobaczenia w internetowym kinie MOJEeKINO

Platforma Mojeekino.pl rozwija się nieprzerwanie dzięki nowym partnerom, którzy dołączają do grona wspierających kina studyjne.  Best Film jest wiodącym, niezależnym dystrybutorem filmowym działającym na rynku od 1995 r. Firma współpracuje z największymi producentami, których filmy dystrybuują najbardziej renomowane studia filmowe na świecie. Best Film wprowadził na polskie ekrany takie przeboje kinowe, jak: „Tajemnica Filomeny”, „Żelazna dama”, „Tajne przez poufne”, „Dalida. Skazana na miłość”, a także wielokrotnie nagradzane m.in.: „Motyl i skafander”, „Niczego nie żałuję – Edith Piaf”, „Broken Flowers”, „Plan Maggie”, „Podły, okrutny, zły”, „Pavarotti”, „Babyteeth”, czy właśnie „Skandal. Ewenement Molesty”.

Możemy liczyć, że na platformie znajdzie się wszystko, to co najlepsze w ofercie dystrybucyjnej Best Filmu. Bezpretensjonalne, pełne optymizmu tytuły uznanych i cenionych twórców jak Greta Gerwig, Noah Baumbach. Rozsadzającą kino, ikoniczną twórczość Jima Jarmuscha, przewrotną komedię od zdobywcy Oscara Sama Mendesa oraz wybitnie czułą na kobiecość twórczość Jane Campion.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!