Biblioteka VODHBOHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Najdziwniejsi superbohaterowie Doom Patrol ponownie w HBO GO

Najdziwniejsza grupa bohaterów DC powraca w drugim sezonie serialu Doom Patrol. Premiera w HBO GO zaplanowana jest na 26 czerwca.

Doom Patrol przedstawia przygody bardzo nietypowej grupy superbohaterów, których nadzwyczajne moce ściśle związane są z ich doświadczeniami z przeszłości. Serial oparty został na postaciach stworzonych dla DC. Premiera drugiego sezonu Doom Patrol odbędzie się w HBO GO 26 czerwca.

Drugi sezon Doom Patrol w HBO GO! Jakie nowe przygody superbohaterów zobaczymy?

Drugi sezon Doom Patrol w HBO GO
Drugi sezon Doom Patrol w HBO GO

Najdziwniejsza grupa bohaterów DC – Robotman aka Clifford ”Cliff” Steele (Brendan Fraser – Miasto gniewu, Mumia, George prosto z drzewa), Negative Man aka Larry Trainor (Matt Bomer – Białe kołnierzyki, serial American Horror Story: Hotel, Odruch serca), Elasti-Woman aka Rita Farr (April Bowlby – seriale Dwóch i pół, Jak poznałem waszą matkę) oraz Szalona Jane (Diane Guerrero – serial Orange Is the New Black) i Cyborg aka Victor Stone (Joivan Wade – Pierwsza noc oczyszczenia, Doctor Who) wracają, by ocalić świat. To znaczy, jeśli tylko znajdą sposób na to, aby podrosnąć… dosłownie i w przenośni.

Dziwni, zwariowani, niezdyscyplinowani - Doom Patrol powraca z drugim sezonem na platformie HBO GO
Dziwni, zwariowani, niezdyscyplinowani – Doom Patrol powraca z drugim sezonem na platformie HBO GO

Po porażce, którą odniósł Pan Nikt członkowie Doom Patrol są teraz mini-rozmiarów i utknęli na torze wyścigowym dla zabawek Cliffa. Z tego miejsca próbują poradzić sobie z poczuciem bycia zdradzonym, którego doświadczyli ze strony Szefa aka Nilesa Cauldera (Timothy Dalton – W obliczu śmierci, Licencja na zabijanie), konfrontując się jednocześnie z własnym bagażem doświadczeń. Każde z nich musi zmierzyć się z własnymi traumami i demonami przeszłości, aby móc stanąć ramię w ramię z całym zespołem i wziąć w opiekę, oraz chronić najnowszego członka rodziny: Dorothy Spinner (Abigail Shapiro – Mała Miss; Na pewno, być może), córkę Nilesa, której moce pozostają tajemniczym, ale realnym zagrożeniem mogącym przynieść koniec świata.

Premiera drugiej serii Doom Patrol już 29 czerwca w HBO GO

Serial Doom Patrol został wyprodukowany przez Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Jeremy Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti, Sarah Schechter oraz Chris Dingess. Serial oparty jest na postaciach stworzonych dla DC przez Arnolda Drake’a, Boba Haneya i Bruno Premiani’ego.

Doom Patrol - sezon 2 - HBO GO
Doom Patrol – sezon 2 – HBO GO

Premiera drugiego sezonu serialu Doom Patrol odbędzie się w HBO GO 26 czerwca. Tego dnia do serwisu dodane zostaną pierwsze trzy odcinki produkcji. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą przez kolejnych sześć tygodni, w piątki. Sezon liczyć będzie 9 odcinków.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!