Biblioteka VODHOT! SportIPLANewsSport VOD

Nadchodzi zapowiadana gala KSW 54. Do zobaczenia w IPLI

IPLA umożliwiła już dostęp do gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia br. w warszawskim Global EXPO. W walce wieczoru Mateusz Gamrot i Shamil Musaev.

W nadchodzącej gali KSW 54, którą zobaczymy w IPLI, dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w historii dywizji lekkiej w KSW. Swoje umiejętności zaprezentują Mateusz Gamrot oraz Shamil Musaev. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 29 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

8 emocjonujących walk w okrągłej klatce KSW 54 do zobaczenia w IPLI

W walce wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej i jednocześnie najbardziej wyczekiwanym pojedynku w tym roku w Europie zmierzą się niepokonani: podwójny mistrz kategorii lekkiej i piórkowej – Mateusz „Gamer” Gamrot (16-0, 5 KO) i pochodzący z Rosji Shamil „Cichy Zabójca” Musaev (14-0, 8 KO).

Po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW wystąpią: były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie – Izuagbe „Izu” Ugonoh (0-0) oraz jego przeciwnik – potężny (190 cm i 120 kg) Francuz portugalskiego pochodzenia Quentin „Ruskov” Domingos (5-1, 4 KO). Po raz kolejny skrzyżują ze sobą rękawice: autor najszybszych nokautów w Polsce – Michał „Longer” Andryszczak (20-8, 13 KO) oraz jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA – Michał „Masakra” Kita (19-11-1, 11 KO).

Autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO), spotka się z okupującym od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów – Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO). Związany z KSW od początku kariery Paweł „Polski Orzeł” Polityło przywita w okrągłej klatce zawodnika z Rumunii – Bogdana Barbu (16-11, 8 KO). Kick-boxer oraz zawodnik MMA wagi lekkiej i piórkowej – Łukasz „Raju” Rajewski ((9-6, 5 KO) stanie naprzeciw utalentowanego Bartłomieja „Małpy” Kopery (9-5).

Znany ze swoich umiejętności grapplerskich Adam Niedźwiedź (7-3, 1 KO) podejmie na KSW 54 niebezpiecznego stójkowicza, Kacpra Koziorzębskiego (6-2, 3 KO). Przedstawiciel sławnego rodu uderzaczy z Płocka – Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO) zmierzy się z utytułowanym grapplerem – Armenem Stepanyanem (6-3, 3 KO).

Jak obejrzeć galę KSW 54 w serwisie IPLA?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 54, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk podczas gali KSW 54

  • Mateusz Gamrot vs Shamil Musaev – walka o pas w kategorii lekkiej
  • Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos
  • Michał Andryszak vs Michał Kita
  • Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski
  • Paweł Polityło vs Bogdan Barbu
  • Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera
  • Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski
  • Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!