NewsSport VODTVP VOD
Popularne

Mundial 2018: Polska – Senegal już dziś na TVP Sport Online

Już dziś o 17:00 rozegra się mecz Polska – Senegal w ramach Mundialu 2018. Zmagania naszych zawodników można obejrzeć w internecie – za darmo i legalnie w TVP Sport Online.

Już dziś o godz. 17:00 rozpoczną się piłkarskie emocje dla wszystkich Polaków. Nasza drużyna zmierzy się z zawodnikami z Senegalu na stadionie w Rosji, gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata 2018. Transmisję z meczu można obejrzeć także w sieci, bez żadnych opłat i legalnie.

Mundial 2018: Polska – Senegal | Już dziś o 17:00

W dzisiejszym meczu, nasza Reprezentacja będzie z następującym składem:

Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Thiago Cionek (Jan Bednarek), Michał Pazdan, Maciej Rybus – Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski (Arkadiusz Milik) – Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski.

Podczas meczu z Senegalem, nie zobaczymy Glika, który nadal odbywa rehabilitacje i być może podejmie walkę w kolejnych rozgrywkach.

Transmisja z udziałem Reprezentacji Polski do zobaczenia już dziś od godz. 17:00 na stronie TVP Sport. Ze względu na czas, w którym większość z nas będzie dopiero wracała z pracy, istnieje możliwość obejrzenia transmisji mobilnie, na urządzeniach z systemem Android  oraz iOS w aplikacji TVP Sport.

Dedykowane materiały w TVP VOD

O dedykowanych materiałach sportowych dot. Mundialu 2018 i wszystkich transmisjach pisaliśmy pod TYM adresem.

W już udostępnionym w TVP VOD serwisie poświęconym Mundialowi znaleźć można także inne materiały wideo – historie legend mundiali, relacje z przygotowań kadry do mistrzostw, czy ciekawostki na temat drużyn biorących udział w rozgrywkach.

Dla internautów będą dostępne także kulisy mistrzostw, relacje live z ekspertami, Rafał Rostkowski oceni sporne sytuacje specjalnie dla widzów TVP VOD. Jednym z reporterów będzie Sebastian Mila, z którym będzie możliwa interakcja przez social media.

Z kolei w serwisie Netflix można zobaczyć ciekawe seriale i filmy dokumentalne nawiązujące do piłki nożnej i do gwiazd stadionów. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: