Biblioteka VODHOT! SerialeNewsPolsat Box GOSeriale VOD
Popularne

Masz ochotę na komedię? Drugi sezon „Rodziny na Maxa” w Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go zapowiedziała pierwszą serialową premierą 2024. Już 19 stycznia drugi sezon komediowej „Rodziny na Maxa”.

„Rodzina na Maxa 2” to kontynuacja historii miłości nieszablonowej pary. Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki), pomimo różnicy wieku i przeciwności losu, wybierają życie razem. Ta decyzja ma swoje konsekwencje, a perypetie duetu bawią i zaskakują.

Pierwszy sezon dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek sezonu
drugiego trafi do serwisu 19 stycznia, kolejne – co piątek.

Jakie losy nietypowych par zobaczymy w drugim sezonie „Rodziny na Maxa”?

Karolina i Max, których połączyło silne uczucie, pokonali wiele przeszkód i doczekali się akceptacji otoczenia. Dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny uległ zmianie, a Max będzie ich ojczymem. Choć początkowo wydaje się, że wszystkie problemy odeszły w dal, w drugim sezonie pojawiają się czarne chmury.

„Rodzina na Maxa 2” to komedia obyczajowa w popularnej obsadzie. W rolach głównych występują: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk towarzyszą im m.in. Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem.

Kontynuacja serialu została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię 2. sezonu odpowiada Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski. Pierwszy sezon serialu można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go. Tytuł stanowi część oferty pakietu
Polsat Box Go Premium.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL