Filmy VODKino ŚwiatNews

Komediowy luty na VOD: „Mamuśki mają wychodne” i „Na układy nie ma rady”

„Drobne wypadki” (9.02)

Prawda nie zawsze bywa czysta i łatwa do przyjęcia. Gwiazda „Igrzysk śmierci” – Elizabeth Banks, laureatka Złotego Globa Chloë Sevigny („Pierwszy śnieg”, „American Horror Story”) oraz nabierający rozpędu w Hollywood Boyd Holbrook („Logan”) w elektryzującej historii o mieszkańcach małego miasteczka, którymi wstrząsa śmiertelny wypadek w kopalni. Prezentowany na festiwalach filmowych Sundance i w Karlowych Warach pełnometrażowy debiut reżyserski Sary Colangelo.

Zwiastun

W małym miasteczku dochodzi do śmiertelnego wypadku w kopalni, który kładzie się cieniem na relacjach wewnątrz społeczności. Gdy niedługo potem, w niewyjaśnionych okolicznościach znika nastolatek, losy trojga nieznajomych splatają się w sieci sekretów, kłamstw i żalu. Zrozpaczona po zaginięciu syna Diane (Elizabeth Banks) coraz bardziej oddala się od swojego męża – dyrektora feralnej kopalni (Josh Lucas), który ściągnął na rodzinę gniew społeczności. Gdy kobieta wdaje się w niebezpieczną relację z jedynym ocalałym z katastrofy (Boyd Holbrook), na powierzchnię wypływają fakty, które mogą wstrząsnąć mieszkańcami miasteczka.

„Kod zniewolenia” (2.02)

Epicki i zrealizowany z ogromnym rozmachem thriller sci-fi o policjancie, który odkrywa spisek zagrażający ludzkości. W obsadzie znaleźli się: czterokrotnie nominowany do Złotego Globa Armand Assante („Sędzia Dredd”, „Striptiz”) oraz znana z ról w serii „BloodRayne” i hicie „Terminator 3: Bunt maszyn” Kristianna Loken.

Zwiastun

Spełniony zawodowo policjant Timur (Sanjar Madi) zostaje zmuszony do złamania prawa, by ocalić swoją narzeczoną, Keirę (Asel Sagatova). Podczas podejmowanych akcji mężczyzna odkrywa spisek globalnej korporacji, starającej się przejąć kontrolę nad ludzkimi umysłami i zmienić bieg historii…Wszystkie propozycje: 1 | 2 | 3 | 4 |

Poprzednia strona 1 2 3 4

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!