NewsSport VODVoD

Mamed Khalidov w nieocenzurowanym i brutalnie szczerym filmie na VOD.pl

Film „Moja walka” dostępny jest w serwisie VoD.pl w ramach przeglądu polskich produkcji dokumentalnych w internecie „O!Dokument”.

Od lutego br. serwis VOD.pl promuje polskie dokumenty w ramach akcji „O!Dokument”. W każdą środę swoją premierę mają filmy dokumentalne opowiadające o wojnach, katastrofach, a także o problemach prostych ludzi czy wybitnych osobowościach. O tych ostatnich opowiada najnowszy film pt. „Moja walka”. Bohaterem nieocenzurowanej i brutalnie szczerej produkcji jest Mamed Khalidov – najbardziej znany polski zawodnik MMA. Film jest obowiązkowym seansem dla wszystkich fanów Konfrontacji Sztuk Walk (KSW).

„Moja walka” z udziałem Mameda Khalidova za darmo na VoD.pl

Przedstawiona biografia zawodnika KSW Mameda Khalidowa to nie tylko opowieść o wzmaganiach i osiągnięciach sportowych. To także obraz pokazujący o sile woli i uporze, a także o sportowej pasji. Film rozpoczyna się od momentu ogłoszenia wyniku ostatniej walki Khalidova, gdzie wówczas został wygwizdany przez publiczność. Sportowiec w jednej chwili z ulubieńca stał się obiektem drwin.

Zero cenzury, brutalna prawda, tak czytamy w oficjalnym opisie:

Kamera towarzyszy Mamedowi Khalidowi przez kilka miesięcy w czasie przygotowań do walki o obronę tytułu mistrzowskiego. Autorzy dokumentu niczego nie cenzurują, dlatego dostajemy soczysty, prawdziwy obraz zawodnika, który w Polsce ma tyle samo fanów, co przeciwników.

 Film w reżyserii Sylwestra Latkowskiego jest dostępny na platformie VoD.pl do 30 czerwca 2018 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: