NewsSport VODVoD

Mamed Khalidov w nieocenzurowanym i brutalnie szczerym filmie na VOD.pl

Film „Moja walka” dostępny jest w serwisie VoD.pl w ramach przeglądu polskich produkcji dokumentalnych w internecie „O!Dokument”.

Od lutego br. serwis VOD.pl promuje polskie dokumenty w ramach akcji „O!Dokument”. W każdą środę swoją premierę mają filmy dokumentalne opowiadające o wojnach, katastrofach, a także o problemach prostych ludzi czy wybitnych osobowościach. O tych ostatnich opowiada najnowszy film pt. „Moja walka”. Bohaterem nieocenzurowanej i brutalnie szczerej produkcji jest Mamed Khalidov – najbardziej znany polski zawodnik MMA. Film jest obowiązkowym seansem dla wszystkich fanów Konfrontacji Sztuk Walk (KSW).

„Moja walka” z udziałem Mameda Khalidova za darmo na VoD.pl

Przedstawiona biografia zawodnika KSW Mameda Khalidowa to nie tylko opowieść o wzmaganiach i osiągnięciach sportowych. To także obraz pokazujący o sile woli i uporze, a także o sportowej pasji. Film rozpoczyna się od momentu ogłoszenia wyniku ostatniej walki Khalidova, gdzie wówczas został wygwizdany przez publiczność. Sportowiec w jednej chwili z ulubieńca stał się obiektem drwin.

Zero cenzury, brutalna prawda, tak czytamy w oficjalnym opisie:

Kamera towarzyszy Mamedowi Khalidowi przez kilka miesięcy w czasie przygotowań do walki o obronę tytułu mistrzowskiego. Autorzy dokumentu niczego nie cenzurują, dlatego dostajemy soczysty, prawdziwy obraz zawodnika, który w Polsce ma tyle samo fanów, co przeciwników.

 Film w reżyserii Sylwestra Latkowskiego jest dostępny na platformie VoD.pl do 30 czerwca 2018 roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL