NetflixNewsSeriale VOD

Magda Gessler w promocji 6 serii „Orange is the New Black” od Netfliksa

Znana restauratorka Magda Gessler wystąpiła w genialnej reklamie platformy Netflix. Ruszyła promocja 6 sezonu oryginalnego serialu „Orange is the new Black”.

Internetowa platfoma Netflix po raz kolejny pokazała, że ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Serwis VOD rozpoczął kampanię promującą 6 serię „Orange is the New Black”. W promocji wykorzystano motyw kuchni więziennej, w której rewolucję przeprowadziła Magda Gessler.

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w kuchni więziennej w „Orange is the New Black”

W spocie, który najprawdopodobniej będzie emitowany tylko w internecie i m.in. w serwisie YouTube widzimy znaną nam Magdę Gessler. Restauratorka na swój sposób prezentuje niechęć do więziennej kuchni, która zdecydowanie wymaga rewolucji.

Netflix w śmieszny sposób pokazał to, co Magda Gessler potrafi najlepiej, a do tego kontekst bariery językowej i teksty, które wypowiedzieć mogła tylko Ona – mistrzyni kuchennych rewolucji.

Zwiastun 6 sezonu oryginalnego serialu Netflix

W szóstej serii „Orange is the New Black ” zrealizowano 13 odcinków: „Któż wie to lepiej niż ja”, „Nadchodzi gównoburza”, „Dbaj o swój interes”, „Jestem gadającym osłem”, „Noc Psot”, „Stan macicy”, „Wiatr zmian”, „Gordony”, „Przetnij sznurek”, „Czekoladowy shake”, „Mroczny trening”, „Podwójne kłopoty”, „Wolność”.

Co w nowym sezonie?

Kolejna odsłona najbardziej znanych więźniarek niemalże na całym świecie. Dziewczyny ponownie staną do walki – w jedyny znany dla siebie sposób, jaki? O tym przekonacie się włączając szóstą serię już 27 lipca. W następstwie zamieszek kobiety zostają przeniesione do najściślej strzeżonego więzienia. Zostają im postawione poważne zarzuty. Warto dodać, że Netflix promuje omawiany sezon szeroko, także na billboardach w większych miastach nawiązując również do tolerancji i święta jakim jest Parada Równości.\

Nowy sezon właśnie zadebiutował dziś na platformie Netflix pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: