NetflixNewsSeriale VOD

Magda Gessler w promocji 6 serii „Orange is the New Black” od Netfliksa

Znana restauratorka Magda Gessler wystąpiła w genialnej reklamie platformy Netflix. Ruszyła promocja 6 sezonu oryginalnego serialu „Orange is the new Black”.

Internetowa platfoma Netflix po raz kolejny pokazała, że ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Serwis VOD rozpoczął kampanię promującą 6 serię „Orange is the New Black”. W promocji wykorzystano motyw kuchni więziennej, w której rewolucję przeprowadziła Magda Gessler.

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w kuchni więziennej w „Orange is the New Black”

W spocie, który najprawdopodobniej będzie emitowany tylko w internecie i m.in. w serwisie YouTube widzimy znaną nam Magdę Gessler. Restauratorka na swój sposób prezentuje niechęć do więziennej kuchni, która zdecydowanie wymaga rewolucji.

Netflix w śmieszny sposób pokazał to, co Magda Gessler potrafi najlepiej, a do tego kontekst bariery językowej i teksty, które wypowiedzieć mogła tylko Ona – mistrzyni kuchennych rewolucji.

Zwiastun 6 sezonu oryginalnego serialu Netflix

W szóstej serii „Orange is the New Black ” zrealizowano 13 odcinków: „Któż wie to lepiej niż ja”, „Nadchodzi gównoburza”, „Dbaj o swój interes”, „Jestem gadającym osłem”, „Noc Psot”, „Stan macicy”, „Wiatr zmian”, „Gordony”, „Przetnij sznurek”, „Czekoladowy shake”, „Mroczny trening”, „Podwójne kłopoty”, „Wolność”.

Co w nowym sezonie?

Kolejna odsłona najbardziej znanych więźniarek niemalże na całym świecie. Dziewczyny ponownie staną do walki – w jedyny znany dla siebie sposób, jaki? O tym przekonacie się włączając szóstą serię już 27 lipca. W następstwie zamieszek kobiety zostają przeniesione do najściślej strzeżonego więzienia. Zostają im postawione poważne zarzuty. Warto dodać, że Netflix promuje omawiany sezon szeroko, także na billboardach w większych miastach nawiązując również do tolerancji i święta jakim jest Parada Równości.\

Nowy sezon właśnie zadebiutował dziś na platformie Netflix pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!