Biblioteka VODFilmy VODHBOHOT! FilmyNews

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zadebiutuje w HBO GO

Wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures film „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” będzie miał premierę w HBO MAX i HBO GO już w marcu.

Przedstawiciele HBO Max ogłosili, że wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures pełnometrażowy film Max Original „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” będzie miał swoją premierę  18 marca. Tego dnia premiera odbędzie się równolegle w amerykańskim HBO Max oraz europejskich serwisach HBO, w tym HBO GO w Polsce.

Liga Sprawiedliwości ponownie w akcji!

W filmie „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” Bruce Wayne, chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince. Zadaniem jest zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał. Każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów.

Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Święto fanów DC – nie tylko premiera filmu „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”

Premierze filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia na platformach WarnerMedia oraz DC. W tym premiera ścieżki dźwiękowej wydanej przez WaterTower Music. A także specjalne akcje od WB Games czy wyjątkowa kolekcja produktów z Warner Bros. Consumer Products.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!