HorizonNewsSport VOD

Liga Mistrzów w UPC Polska. Transmisje także w Horizon GO

Operator kablowy UPC Polska przygotował ofertę z kanałami Polsat Sport Premium. Klienci zyskają dostęp do Ligi Mistrzów także w Horizon GO.

Jedne z najważniejszych piłkarskich wydarzeń – Liga Mistrzów i Liga Europy – wywołały wielkie emocje wśród polskich kibiców. W transferze roku, prawa licencyjne do LM i LE zostały przeniesione z nc+ do Cyfrowego Polsatu. Klienci i internauci rozpoczęli poszukiwania, w jaki sposób będą mogli obejrzeć rozpoczęty już sezon 2018/2019. Tym bardziej cieszy fakt, że kolejny operator przyłączył się do dystrybucji kanałów Polsat Sport Premium, na których będą emitowane wszystkie mecze z tych wydarzeń sportowych. Ostatni podmiot, który zadeklarował chęć udostępnienia transmisji także w internecie jest właśnie UPC Polska.

Liga Mistrzów w UPC Polska. Bezpłatny okres testowania i transmisje online w Horizon GO

Klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć play-offy i pierwsze kolejki bezpłatnie w ramach obecnego abonamentu. Osoby korzystający z pakietów Select i Max obejrzę bezpłatnie do 3 września, a zatem rozgrywki z play-offów. Z kolei abonenci mający pakiet Canal+, mogą bezpłatnie cieszyć się z otwartego okna do 5 listopada, a zatem obejrzą transmisje z pięciu kolejek. Po okresie testowym, klienci będą zobowiązani do dodatkowej opłaty, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, pakiet z kanałami Polsat Sport Premium (2 kanały live i 4 serwisy PPV) będzie kosztował 30 zł.

Wszystkie kanały (Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy PPV) będą udostępniane abonentom UPC Polska także w internecie. Wszystko za sprawą aplikacji Horizon GO i multimedialnego dekodera Horizon.

Gdzie oglądać LM i LE w sieci?

Już wiemy, że największy operator UPC Polska udostępni swoim klientom opcję oglądania w sieci za pomocą Horizon GO. Nie jest to jednak jedyny partner, który zadbał o internautów. Jako pierwszy swoją ofertę przedstawił Cyfrowy Polsat, gdzie swoje kanały Polsat Sport Premium udostępni abonentom w ramach usługi Cyfrowy Polsat GO. Ponadto, internetowa telewizja IPLA (której właścicielem jest właśnie Cyfrowy Polsat) również przygotowała specjalną ofertę na cały sezon i poszczególne kolejki. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Całkiem niespodziewanie, operator satelitarny nc+ nadal będzie pokazywał swoim klientom rozgrywki najlepszych drużyn klubowych. Tym samym, Liga Mistrzów będzie transmitowana również za pomocą telewizji online nc+ GO. Przypominamy, że klienci mogą oglądać bez dodatkowych opłat do końca roku. Szczegóły oferty znaleźć można TUTAJ.

Jak udało nam się dowiedzieć, Telewizja Polska również prowadzi rozmowy na temat emisji wybranych meczów na antenach TVP1, TVP2 czy TVP Sport. Być może będziesz szansa, aby użytkownicy TVP VOD czy TVP Sport Online również mogli cieszyć się tymi transmisjami w sieci.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL