Chili TVFilmy VODNews

Lady Gaga i Bradley Cooper poza kinem. Narodziny gwiazdy w Chili

Hipnotyczna relacja Lady Gagi i Bradley’a w oscarowym hicie „Narodziny gwiazdy”. Geneza powstania piosenki „Shallow” można zobaczyć na platformie Chili.

Nominowany do tegorocznych Oscarów film „Narodziny gwiazdy” zrobił niemałe poruszenie na całym świecie. W produkcji zobaczyliśmy Lady Gagę w zupełnie nowej roli. Piosenkarce towarzyszył Bradley Cooper, który był pomysłodawcą scenariusza. Utwór promujący film pt. „Shallow” stał się numerem jeden w radiowych rozgłośniach, co potwierdza także oscarowa nagroda za najlepszą muzykę w produkcji filmowej. Tytuł już teraz dostępny jest do wypożyczenia lub kupienia w serwisie Chili.

„Narodziny gwiazdy” już w serwisie VOD. Chili zaprasza na seans

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Dla wszystkich, którzy chcą powtórzyć tę piękną historię lub obejrzeć po raz pierwszy, mamy dobrą wiadomość. Film jest już dostępny na platformie Chili pod TYM adresem. Serwis oferuje możliwość zakupienia produkcji na własność z opcją pobrania na wybranych urządzeniach. Cena za zakup wynosi od 33,90 zł, najwyższa jakość dostępna jest za 44,90 zł. Platforma pozwala także wypożyczyć film na 24 godziny, do obejrzenia wielokrotnie. Na taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić od 14,90 zł (jakość SD). W przypadku HD+, użytkownik zobowiązany jest opłacić kwotę w wysokości 17,90 zł.

„Shallow” – to ten utwór powstał w myśl scenariusza filmowego

Soundtrack dla tej produkcji, przez wielu ekspertów, uznawany jest za emocjonalną podróż po miłości i sensu życia. Na liście utworów możemy znaleźć m.in. „I’ll Never Love Again” będący listem utraconych kochanków. Widzowie mogą również zobaczyć Lady Gagę w swoim klimacie przy pianinie, śpiewając „Always Remember Us This Way„.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!