NewsSport VOD

KSW 38: Live in Studio. Gdzie obejrzeć za darmo w internecie?

Już dziś od godz. 19:00 rozpocznie się gala KSW 38: Live in Studio. Sprawdź, gdzie obejrzeć wydarzenie za darmo w internecie.

Rozpoczyna się konfrontacja sztuk walki KSW 38: Live in Studio. Już od godz. 19:00 rozpocznie się studio poprzedzające pierwsze starcia najlepszych zawodników. W walce wieczoru zmierzą się były mistrz KSW w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński z weteranem podejmowania nowych i trudnych wyzwań Łukaszem „Saszą” Chlewickim.

Podczas KSW 38: Live in Studio obędzie się osiem walk. Na macie powalczą m.in Anzor Azhiev, Antoni Chmielewski czy Roman Szymański. Cała gala jest transmitowana w Telewizji Polsat oraz na kanałach sportowych grupy Polsat.

Gdzie obejrzeć za darmo w internecie?

W internetowej telewizji IPLA, użytkownicy będą mogli obejrzeć transmisje w ramach jednorazowego dostępu za 7 zł lub w pakiecie IPLA SPORT. Aby móc odtworzyć wydarzenie na żywo za darmo, można skorzystać z promocji w ofercie pakietu. Dla użytkowników, którzy jeszcze nie skorzystali z sportowego pakietu będą mogli zrobić to za darmo przez pierwsze 14 dni. LIVE za pomocą IPLI będzie dostępny także w jakości HD.

Aby dowiedzieć się więcej o darmowej możliwości dostępu do transmisji zajrzyj na stronę.

Drugą opcję pozwalającą na darmowe obejrzenie KSW 38 oferuje serwis Videostar. W ramach platformy dostępne są stacje telewizyjne nie tylko w pakietach, ale także za darmo. W tym oczywiście Telewizja Polsat, na której będzie emitowana transmisja.

Powyższa opcja jest nieco ryzykowna, gdyż przedstawiciele serwisu zastrzegają sobie prawo do wyłączenia darmowego przesyłu kanału w przypadku większego zainteresowania. W obawie przed przeciążeniem serwerów. Dodatkowo, jakość obrazu dla darmowych klientów jest nieco niższa.

Wspomniany kanał jest dostępny pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź także
Close
Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: