NewsSport VOD

KSW 38: Live in Studio. Gdzie obejrzeć za darmo w internecie?

Już dziś od godz. 19:00 rozpocznie się gala KSW 38: Live in Studio. Sprawdź, gdzie obejrzeć wydarzenie za darmo w internecie.

Rozpoczyna się konfrontacja sztuk walki KSW 38: Live in Studio. Już od godz. 19:00 rozpocznie się studio poprzedzające pierwsze starcia najlepszych zawodników. W walce wieczoru zmierzą się były mistrz KSW w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński z weteranem podejmowania nowych i trudnych wyzwań Łukaszem „Saszą” Chlewickim.

Podczas KSW 38: Live in Studio obędzie się osiem walk. Na macie powalczą m.in Anzor Azhiev, Antoni Chmielewski czy Roman Szymański. Cała gala jest transmitowana w Telewizji Polsat oraz na kanałach sportowych grupy Polsat.

Gdzie obejrzeć za darmo w internecie?

W internetowej telewizji IPLA, użytkownicy będą mogli obejrzeć transmisje w ramach jednorazowego dostępu za 7 zł lub w pakiecie IPLA SPORT. Aby móc odtworzyć wydarzenie na żywo za darmo, można skorzystać z promocji w ofercie pakietu. Dla użytkowników, którzy jeszcze nie skorzystali z sportowego pakietu będą mogli zrobić to za darmo przez pierwsze 14 dni. LIVE za pomocą IPLI będzie dostępny także w jakości HD.

Aby dowiedzieć się więcej o darmowej możliwości dostępu do transmisji zajrzyj na stronę.

Drugą opcję pozwalającą na darmowe obejrzenie KSW 38 oferuje serwis Videostar. W ramach platformy dostępne są stacje telewizyjne nie tylko w pakietach, ale także za darmo. W tym oczywiście Telewizja Polsat, na której będzie emitowana transmisja.

Powyższa opcja jest nieco ryzykowna, gdyż przedstawiciele serwisu zastrzegają sobie prawo do wyłączenia darmowego przesyłu kanału w przypadku większego zainteresowania. W obawie przed przeciążeniem serwerów. Dodatkowo, jakość obrazu dla darmowych klientów jest nieco niższa.

Wspomniany kanał jest dostępny pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL