NetflixWideo

Krzysztof Gonciarz i Netflix prezetują: Czarne lusterko: Rozstanie

Publikujemy „Rozstanie” w ramach cyklu „Czarne lusterko” od platformy Netflix. W odcinku występuje m.in Krzysztof Gonciarz – znany i ceniony youtuber.

W ramach promocji, Netflix we współpracy z polskimi youtuberami przygotował cztery materiały wzorowane serialem „Czarne lustro” (ang. Black Mirror). W niniejszym odcinku, rolę główną zagrał Krzysztof Gonciarz, który udostępnił materiał także na swoim kanale w serwisie YouTube.

Rozstanie w social media. Krzysztof Gonciarz pokazuje konsekwencje nowych mediów

Bohaterowie odcinka to para vlogerów – Krzysztof i Kasia. W historii opowiedzianej przez główne postacie będziemy świadkami tytułowego rozstania. Niegdyś szczęśliwa para będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami rozstania w social media. Jak negatywna sytuacja wpłynie na tzw. followersów?

Netflix "Rzostanie" w cyklu "Czarne lusterko". Krzysztof Gonciarz w roli głównej
Netflix „Rzostanie” w cyklu „Czarne lusterko”. Krzysztof Gonciarz w roli głównej„Czarne lusterko” od platformy Netflix to nic innego jak kampania reklamowa

Netflix we współpracy z polskimi youtuberami stworzył projekt „Czarne lusterko”. Jest to forma promująca najnowszy sezon „Black Mirror”. W czterech historiach pojawią się m.in Krzysztof Gonciarz, Marcin Stankiwicz, Grupa Filmowa Darwin i emce kwadrat. Znani influencerzy przedstawili własne sytuacje inspirowane serialem oryginalnym Netfliksa.

„Czarne lustro” (and. Black Mirror) to mroczny i klimatyczny serial opowiadający o nowych technologiach, które już teraz są dostępne dla konsumentów. Produkcja pokazuje jak technologia wpływa na zmianę zachowań społecznych. Technologia choć ułatwia życie, to nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Konsekwencje z użytkowania niektórych sprzętów mogą prowadzić do tragedii. Pierwsze dwa sezony zostały nakręcone na zlecenie brytyjskiej stacji Channel 4. Netflix odkupił prawa i stworzył kolejne dwa sezony. Właśnie rozpoczęła się kampania wspierająca najnowszą serię, nie tylko w outdoorze i w internecie, ale także dzięki współpracy z influencerami.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL