NewsPlayerSeriale VODVoD

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” od Canal+ także na VOD.pl i Player.pl

Pilot serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku” był odblokowany w stacji Canal+. Teraz widzowie serwisów VOD.pl i Player.pl mogą zobaczyć w internecie.

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” to serial kryminalny od Canal+. Teraz do zobaczenia także na platformie VOD.pl i Player.pl. Produkcja zabiera widzów na Podlasie, gdzie nie tylko natura jest surowa, ostra i nieprzewidywalna. Tacy są też mieszkańcy – jedni milczą, drudzy wciąż mówią, jeszcze inni kryją swoje tajemnice. W Białymstoku doszło właśnie do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk – błyskotliwy inspektor z wydziału kryminalnego – zostaje w związku z tą sprawą oddelegowany z Łodzi. Po latach wraca do miasta, w którym spędził swoje dzieciństwo i dorastał. Na miejscu okaże się, że Kruk będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwania, ale także z ciemną stroną swojej przeszłości.

Plejada gwiazd z nowej produkcji „Kruk. Szepty słychać po zmroku”

Siłą serialu jest też mocna obsada. W roli tytułowego Kruka wystąpi Michał Żurawski („Dzikie róże”, „Jestem mordercą”). Obok niego zobaczymy również Cezarego Łukaszewicza („Belfer”), Katarzynę Wajdę („Jesteś bogiem”), Andrzeja Zaborskiego („Róża”), Annę Nehrebecką („Chce się żyć”), Marcina Bosaka („W ciemności”) oraz Jerzego Schejbala („Yuma”).

Za reżyserię wszystkich odcinków odpowiada Maciej Pieprzyca, autor „Jestem mordercą” i „Chce się żyć”. Pomysłodawcą i scenarzystą serialu „Kruk” jest Jakub Korolczuk, współscenarzysta filmu „Życie po życiu” z Christiną Ricci i Liamem Neesonem. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek a produkcję: Piotr Dzięcioł (producent nagrodzonego Oscarem filmu „Ida”) oraz Łukasz Dzięcioł z Opus TV.

Zwiastun Canal+

Pierwszy odcinek za darmo w serwisie VOD.pl i Player.pl

Pilotowy epizod został wyemitowany w minioną niedzielę o godz. 21:30 w stacji telewizyjnej Canal+. Z tej okazji, nc+ postanowił odblokować kanał dla wszystkich abonentów – także tych kablowych. Po emisji odcinka, w sieci pojawił się odcinek, który można obejrzeć zupełnie za darmo i legalnie.W serwisie Player.pl odcinek jest dostępny pod TYM adresem, z kolei na VOD.pl serial można obejrzeć pod TYM adresem.

Nie wiadomo, czy internetowi widzowie będą mogli cieszyć się całym sezonem w tych serwisach. Jeśli taka opcja pozostanie, to bez wątpienia będzie odpłatna. Drugi odcinek już w najbliższą niedzielę, 25 marca, o godz. 21:30 ponownie na Canal+.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL