NetflixNewsSeriale VOD

Kozidrak w reklamie Netfliksa promuje finał „Orange is the New Black”

Przyszedł czas na ostatni rozdział osadzonych w „Orange is the New Black”. Po ubiegłorocznej kampanii z Magdą Gessler, Netflix zdecydował się zatrudnić Beatę Kozidrak z zespołu Bajm.

Po zeszłorocznej kampanii promującej serial „Orange is the New Black”, Netflix postanowił ponownie zatrudnić polskiego ambasadora. Reklama z udziałem Magdy Gessler nie przeszła obojętnie, nawet poza gronem fanów. Pomysł osadzenia znanej polakom postaci z serialowymi bohaterami jest po prostu sztosem! Niewątpliwie, osoby odpowiedzialne za marketing na naszym rynku powinni dostać nagrodę publiczności.

Beata Kozidrak osadzona w finale serialu Netfliksa „Orange is the New Black”

Dokładnie tak jak w zeszłym roku, w spocie promujący serial oryginalny platformy Netflix był ograny za pomocą zielonej planszy. Reklama składa się z kilku scen z udziałem bohaterek produkcji, które zostały rozesłane do pozostałych krajów, gdzie dostępny jest Netflix. W naszym kraju, do finałowej promocji „Orange is the New Black” zaproszono frontman-kę z zespołu Bajm – Beatę Kozidrak.

Netflix w opisie pod filmem przytoczył słowa piosenki Bajmu „nie obiecaliśmy, że będzie lepszy świat”. W samym spocie, główna zainteresowana również odpowiadała na zaczepki osadzonych kobiet swoimi słowami piosenki. Artystka odpowiadając na pytanie przytoczyła tekst „Ta noc zmieniła mnie. Byłam głupia, teraz to wiem”.

Netflix angażuje polskich artystów, w tym Brodka i Gessler

Dla przypomnienia zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału, w którym udział wzięła Magda Gessler. Znana ze swojego ciętego języka i zamiłowania do kulinarni, idealnie wpasowała się w temat spotu.

W ramach promocji najnowszego sezonu „Stranger Things” z kolei twarzą kampanii została Monika Brodka. Piosenkarka pokazuje rolę fana serialu, który tak się związał z bohaterami, że wszędzie ich widzi. Tym samym mogliśmy śledzić wcielenie Brodki m.in. w Willa, Dustina czy w Nastkę.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!