IPLANewsPromocje VODSport VOD

KONKURS | Darmowy dostęp do gali KSW 39 otrzymuje…

Trzyosobowe jury wybrało zwycięską propozycję podesłaną przez naszych czytelników. Wiemy już, kto otrzyma darmowy dostęp do gali KSW 39.

Jurorzy podczas narady najprawdopodobniej pomylili rolę i niczym zawodnicy na ringu walczyli o uznanie dla podesłanych propozycji. Wybór zwycięzcy nie był prosty, ale po burzy mózgów i godzinnej naradzie udało się ostatecznie wytypować najlepsze – w odczuciu sędziów konkursowych – uzasadnienie dla nadchodzącej walki na KSW 39.

Większość nadesłanych prac dotyczyło bohaterów walk wieczoru. Dlatego słowa uznania należą się tym, którzy skłonili się ku mniej znanym zawodnikom. Nie zabrakło ciekawych odniesień nie tylko do świata Konfrontacji Sztuk Walki, ale także do działań poza sportowych. W jednej z prac, autor wskazał na dobroczynność Różala, który choć wygląda groźnie, to serce jednak posiada.

Kto otrzymuje kod do transmisji w internetowej telewizji IPLA?

Jurorzy w tym przypadku byli jednak zgodni – nadesłana praca zawierała w sobie szczyptę ironii (i trochę sarkazmu), a także rękawicę pełnej humoru. Adrian, zwycięzca naszego konkursu, wskazał widowisko „nie tylko na skalę światową, ale i całego wszechświata”. Mowa oczywiście o wielkiej bitwie dwóch, najbarwniejszych władców: Król Stejków i Król Albanii.

Skrzyżowanie rękawic Popka Monstera i Hardkorowego Koksu to niewątpliwie najbardziej oczekiwana walka sobotniego wieczoru! Adrian wspomniał o taktyce Hardkorowego Koksu, która może być zbliżona do tej, z której korzysta przy przyrządzaniu „stejków”. Z kolei Popek – jak wskazuje autor zwycięskiej pracy – nie posiada jeszcze tatuażu ze steakami, a to może przesądzić o jego losie.

Adrian nie omieszkał również dołączyć zdjęcie, które wskazuje na jego faworyta w nadchodzącej walce.

„Stejki” mogą przesądzić o zwycięstwie podczas walki pomiędzy Hardkorowym Koksu, a Popkiem Monsterem.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, to była ogromna przyjemność czytać teksty podesłane przez miłośników sportów walki. A Adrianowi życzymy prawdziwych emocji podczas oglądania gali KSW 39!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL