IPLANewsPromocje VODSport VOD

KONKURS | Wygraj dostęp do gali KSW 39: Colosseum w internetowej telewizji IPLA

W sobotę rozpocznie się gala KSW 39. Na ringu zmierzą się m.in Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski. Sprawdź jak wygrać dostęp do transmisji online!

Weź udział w konkursie i wygraj dostęp do sobotniej gali KSW 39, która jest dostępna w systemie pay-per-view. Konfrontację Sztuk Walki widzowie mogą zobaczyć m.in w internetowej telewizji IPLA. Nadchodząca edycja polskiego odpowiednika MMA zaoferuje kibicom niesamowite emocje. Wszystko za sprawą nietuzinkowych walk oraz wielkich powrotów! Po kilku latach nieobecności, Łukasz „Juras” Jurkowski powraca na ring. Komentator po rzuceniu kariery zawodnika ponownie stanie do walki – i to nie będzie łatwe zadanie. Przeciwnikiem Jurasa będzie były mistrz KSW w kategorii półciężkiej Rameau Thierry Sokoudjou. W walce wieczoru zobaczymy gwiazdę polskiego MMA – Mameda Chalidow. Czy Borys Mańkowski powinien się obawiać? Wśród sobotnich walk zobaczymy także długo oczekiwane starcie Popka Monstera i Hardkorowego Koksu. Tego po prostu nie możecie przegapić.

Zobacz zwiastun:

Jak oglądać KSW 39: Colosseum za darmo?

Wystarczy wziąć udział w konkursie zorganizowanym specjalnie dla czytelników VODnews.pl i walczyć o nagrodę główną, czyli dostęp do transmisji online w IPLI. Gotowi do walki? Zaczynamy!

  1. Pytanie konkursowe: Którą walkę podczas gali KSW 39 chcesz zobaczyć najbardziej. Uzasadnij swoją odpowiedź. 
  2. Forma: dowolna, może to być treść, filmik, zdjęcie, liczy się kreatywność. Nie ma limitu co do objętości wiadomości – ważne, żeby można było otworzyć maila.
  3. Adres kontaktowy: Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres mailowy: kontakt@vodnews.pl, a w tytule napisać „Konkurs KSW 39„.
  4. Czas trwania konkursu: od 22 maja, godz. 19:00 do 25 maja, do godz. 15:00
  5. Ogłoszenie wyników: 26 maja, godz. 15:00

Wszystkie nadesłane maile spełniające powyższe kryteria sprawdzi trzyosobowe jury. Wygrywa odpowiedź, która najlepiej (w odczuciu jurorów) uzasadni wybór najbardziej interesującej walki. Kod dostępu do internetowej telewizji IPLA pozwoli obejrzeć wydarzenie w jakości HD.  UWAGA! Dostęp jest możliwy tylko dla użytkowników z terytorium Polski. 

Życzymy wszystkim powodzenia!

Wydarzenie będzie największą, jeśli chodzi o liczbę widzów na trybunach galą w historii europejskiego MMA. Gala KSW zorganizowana jest bowiem na arenie PGE Narodowego w Warszawie. O szczegółach wszystkich sobotnich walkach dowiecie się TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL