Filmy VODNewsPlayer

Komedia romantyczna „Miłość jest wszystkim” na wyłączność w Playerze

Serwis Player udostępnił własną produkcję „Miłość jest wszystkim” z gwiazdorską obsadą. Pełna humoru komedia romantyczna na wyłączność do 22 maja.

Udostępniony film będzie oferowany w internecie tylko klientom serwisu Player.pl. Zanim tytuł pojawi się w innych platformach VOD, do 22 maja produkcja będzie dostępna na wyłączność. Komedia romantyczna Michałą Kwiecińskiego została nakręcona na zlecenie TVN i to właśnie na tej stacji były już pierwsze emisje filmu „Miłość jest wszystkim”.

Plejada gwiazd w komedii romantycznej „Miłość jest wszystkim”

Film w reżyserii Michała Kwiecińskiego (twórcy seriali „Bodo”, „Czas honoru”, „Hotel 52”) to propozycja dla tych, którzy uwielbiają komedie romantyczne z prawdziwą plejadą gwiazd. W filmie występują między innymi Olaf Lubaszenko, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Michał Czerneckiego, Julia Wyszyńska, Agnieszka Grochowska i Jan Englert.

Dzięki aplikacji player.pl, widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć film „Miłość jest wszystkim” w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym przez siebie ekranie. Jeszcze do 1 maja platforma była jedynym medium, wliczając w to nadawców telewizyjnych, legalnie oferującym dostęp do hitu kinowego ostatniej zimy. Wyłączność względem innych serwisów VOD potrwa aż do 22 maja.

Player udostępnia propozycje dla wielbicieli dobrego humoru w gwiazdorskiej obsadzie. Zobacz zapowiedź

Player.pl oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, w tym hity prosto z kina oraz najpopularniejsze seriale i kanały live. Wiele tytułów pojawia się tam wcześniej niż w telewizji, czy innych serwisach wideo na żądanie. Już teraz w bibliotece player+ widzowie znajdą najciekawsze propozycje kinowe ostatnich miesięcy. Mowa przede wszystkim o takich tytułach jak „Kler”, „Planeta singli 2”, „Podatek od miłości”, „7 uczuć” i „Juliusz”. Do pakietów tworzonych we współpracy z CANAL+ dodano „Imię Róży”. A także „Kamerdyner” oraz „Paddington 2”.

„Miłość jest wszystkim” można obejrzeć w player.pl za jedyne 10 PLN (dostęp na 48 godzin). Produkcja dostępna jest pod TYM adresem.

W ramach promocji filmu przygotowano specjalny utwór o tym samym tytule. Wokalista Igor Herbut jak zwykle poruszył serca wielu słuchaczy.

Serwis Player.pl przygotował także zakulisowe materiały prosto z planu zdjęciowego (zobacz TUTAJ). Nie zabrakło także relacji z premiery kinowej – do zobaczenia pod TYM adresem. Stacja TVN zorganizowała również koncert nawiązując do tematyki filmu, zapisz wydarzenia również jest dostępny w bibliotece Playera – sprawdź TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL