Filmy VODKino ŚwiatNews

Komedia Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach już na VoD

Nicole Kidman i Elle Fanning w szalonej komedii science fiction na podstawie prozy Neila Gaimana. Sensacja Warszawskiego Festiwalu Filmowego „Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach już na VoD.

Przesiąknięta punkową energią i absurdalnym humorem komedia science fiction. Produkcja zrealizowana na podstawie opowiadania Neila Gaimana. Jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy zajmujących się fantastyką.

Historia narodzin punka, opowieść o dorastaniu i pierwszej miłości osadzona w najbardziej niebezpiecznym miejscu wszechświata – dzielnicy Croydon w Londynie. W doborowej obsadzie: laureatka Oscara Nicole Kidman („Wielkie kłamstewka”, „Na pokuszenie”), Elle Fanning („Neon Demon”), Ruth Wilson („Luther”) i Alex Sharp („Aż do kości”). Jedna z największych sensacji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Światowa premiera filmu odbyła się na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Nicole Kidman w niecodziennej roli w szalonej komedii!

Londyn, 1977 rok. Młody punk Enn (Alex Sharp) wraz ze swoimi kumplami Johnem (Ethan Lawrence) i Vikiem (Abraham Lewis) przypadkowo trafiają na dziwną imprezę studentów z zagranicznej wymiany. Na domówce Enn spotyka piękną i tajemniczą Zan (Elle Fanning), która chce, by chłopak „pokazał jej” punk. Zaczyna się 24-godzinna przygoda pełna muzyki, imprezowania i niszczenia mienia publicznego. Bohater szybko zakochuje się w dziewczynie, która tak naprawdę jest kosmitką, a rzekoma zagraniczna wymiana okazuje się być z innej galaktyki.

Zwiastun

Premiera VOD: 7 grudnia 2018

  • Gatunek: komedia, romans, science fiction
  • Produkcja: USA 2017
  • Reżyseria: John Cameron Mitchell
  • Scenariusz: Philippa Goslett, John Cameron Mitchell
  • Obsada: Nicole Kidman, Elle Fanning, Alex Sharp, Ruth Wilson, Ethan Lawrence, Abraham Lewis

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!