Filmy VODKino ŚwiatNews

Komedia Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach już na VoD

Nicole Kidman i Elle Fanning w szalonej komedii science fiction na podstawie prozy Neila Gaimana. Sensacja Warszawskiego Festiwalu Filmowego „Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach już na VoD.

Przesiąknięta punkową energią i absurdalnym humorem komedia science fiction. Produkcja zrealizowana na podstawie opowiadania Neila Gaimana. Jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy zajmujących się fantastyką.

Historia narodzin punka, opowieść o dorastaniu i pierwszej miłości osadzona w najbardziej niebezpiecznym miejscu wszechświata – dzielnicy Croydon w Londynie. W doborowej obsadzie: laureatka Oscara Nicole Kidman („Wielkie kłamstewka”, „Na pokuszenie”), Elle Fanning („Neon Demon”), Ruth Wilson („Luther”) i Alex Sharp („Aż do kości”). Jedna z największych sensacji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Światowa premiera filmu odbyła się na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Nicole Kidman w niecodziennej roli w szalonej komedii!

Londyn, 1977 rok. Młody punk Enn (Alex Sharp) wraz ze swoimi kumplami Johnem (Ethan Lawrence) i Vikiem (Abraham Lewis) przypadkowo trafiają na dziwną imprezę studentów z zagranicznej wymiany. Na domówce Enn spotyka piękną i tajemniczą Zan (Elle Fanning), która chce, by chłopak „pokazał jej” punk. Zaczyna się 24-godzinna przygoda pełna muzyki, imprezowania i niszczenia mienia publicznego. Bohater szybko zakochuje się w dziewczynie, która tak naprawdę jest kosmitką, a rzekoma zagraniczna wymiana okazuje się być z innej galaktyki.

Zwiastun

Premiera VOD: 7 grudnia 2018

  • Gatunek: komedia, romans, science fiction
  • Produkcja: USA 2017
  • Reżyseria: John Cameron Mitchell
  • Scenariusz: Philippa Goslett, John Cameron Mitchell
  • Obsada: Nicole Kidman, Elle Fanning, Alex Sharp, Ruth Wilson, Ethan Lawrence, Abraham Lewis
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: