Filmy VODKino ŚwiatNews

„Lament”: oryginalny i zaskakujący horror z Korei Południowej już na VOD

Kino Świat zapowiada produkcję „Lament” w polskich serwisach VOD. Już dziś można zobaczyć klimatyczny thriller z elementami horroru z Korei Południowej.

Osadzony na koreańskiej prowincji i czerpiący z ludowych wierzeń klimatyczny thriller z elementami horroru, w reżyserii Hong-Jin Na, autora wielokrotnie nagradzanego „Morza żółtego” i „W pogoni”. Jeden z najwyżej ocenianych filmów grozy ostatnich lat.

Film „Lament” już dostępny na VOD

W spokojnej koreańskiej wiosce dochodzi do szeregu tajemniczych i gwałtownych zgonów, a niektórzy mieszkańcy zaczynają zdradzać oznaki prowadzącej do szaleństwa choroby. Śledztwo prowadzi Jongo-Goo, miejscowy oficer policji. Początkowo jako przyczynę zgonów podaje zatrucie dzikimi grzybami, jednak wkrótce zaczyna mieć co do tego wątpliwości. Gdy docierają do niego plotki o tajemniczym Japończyku, który niedawno zamieszkał w okolicznym lesie, nieznajomy staje się głównym podejrzanym. Oznaki opętania zaczyna wykazywać także mała córeczka Jongo-Goo. Od tego momentu policjant zrobi wszystko, by ocalić swoje dziecko od niebezpieczeństwa.

Zwiastun:

Film jest dostępny m.in w internetowej telewizji IPLA w cenie podstawowej od 9,90 zł. W tej samej cenie produkcję można obejrzeć w serwisie VOD.pl lub skorzystać z promocji MasterPass, o której pisaliśmy TUTAJ.

Szczegóły:

Premiera VOD: 16 maja 2017
Gatunek: horror, thriller, kryminał
Produkcja: Korea Południowa, USA 2016
Reżyseria i scenariusz: Hong-jin Na
Obsada: Do-won Kwak, Jung-min Hwang, Jun Kunimura, Woo-hee Chun, Hwan-hee Kim

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!