Biblioteka VODChili TVFilmy VODNews

Kino Polska TV udostępnia swoje filmy na platformie Chili

Serwis Chili wzbogaca ofertę filmową o produkcje dystrybuowane przez Kino Polska TV. 70 hitów filmowych to najnowsze tytuły i świetni aktorzy. Co do zobaczenia?

Na platformie Chili zostały udostępnione 70 filmowych hitów z dystrybucji Kino Polska TV. Nadawca skutecznie kontynuuje strategię rozszerzenia swojej oferty telewizyjnej o internetowe usługi. W najbliższym czasie, dla Kino Polska TV SA to istotny element rozwoju firmy.

Kino Polska TV i CHILI
Kino Polska TV i CHILI

Filmowe hity Kino Polska TV w bibliotece Chili. Co można zobaczyć?

Prawdziwa historia gangu Kelly’ego z Russellem Crowe’em, szalony Plażowy haj z Matthew McConaugheyem i Snoop Doggiem. To nie wszystko! Do zobaczenia także Niszczycielka z Nicole Kidman czy niezwykły muzyczny dokument Amazing Grace. Aretha Franklin. To tylko niektóre z ponad 70 hitów filmowych z biblioteki Kino Polska TV, które trafiły do oferty platformy rozrywkowej CHILI.

Filmy z oferty Kino Polska TV są dostępne na platformie CHILI w modelu tVoD. Działa to na zasadzie wypożyczenia filmu i możliwość obejrzenia przez 48 godzin.

Kino Polska TV otwiera się na internet. To istotna strategia rozwoju firmy w najbliższym czasie

Segment VOD jest bardzo ważny dla Grupy Kino Polska TV i w perspektywie kilku najbliższych lat może generować nawet połowę naszych przychodów. Dostarczamy atrakcyjne treści niemal wszystkim odbiorcom, którzy są otwarci na content z zewnątrz. Teraz do tego grona dołączyła platforma CHILI – mówi Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV SA.

Kino Polska TV SA jest nadawcą popularnych kanałów telewizyjnych, takich jak: poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy Stopklatka, prezentujący kultowe przeboje rodzimej sceny Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, w którym można znaleźć emocjonujące seriale, ulubione polskie kabarety, fascynujące dokumenty oraz szokujące i pełne tajemnic programy. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje następujące kanały: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox Arthouse oraz tematyczne: Gametoon HD, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD, 360 Tunebox i FashionBox HD.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!